Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

и мени био па свратио на стим и видео да је у пола цене, па реко што да не.... за сада одлично, мада имам до пола сата играња укупно, симпатични ликови и дијалози са истима, доста слободе, на почетку сам рокнуо свог ујака јер ми требала његова кинта за дрогу оружје, па сад комуницирам са његовим духом кад свратим до ранча... поред тога убио и неког ранчера и жену му, и неког маторца, али он је хтео да заврши револверашким обрачуном... сутра нећу имати вероватно пуно времена, али у недељу ћу се посветим хаосу 

Edited by Dionysos
Link to comment

Probah Westerado, koji ste pominjali, i dobar je nema sta. Instalirah Beyond Good & Evil i Invisible Inc. Sada treba naci vremena, za sve to, pored standardnih RPG stvari koje igram(Gothic 3 je i dalje na meniju).

Link to comment

Probah Westerado, koji ste pominjali, i dobar je nema sta. Instalirah Beyond Good & Evil i Invisible Inc. Sada treba naci vremena, za sve to, pored standardnih RPG stvari koje igram(Gothic 3 je i dalje na meniju).

 

To ti je dobrih 4 meseca laganog konzumiranja, najmanje. :) Najveća mapa koju sam video u nekoj igri. 

Link to comment

Ogromna mapa, lep svet za istrazivanje. Igra fino izgleda pecovana i sa par modova. Vidim da su ocene obicne verzije bile prilicno niske, slicno kao za Divinity-Dragon Knight Saga, s tom razilkom sto je kod Gothica ispravke uradila zajednica, a u drugom slucaju, sam razvojni tim. Trebalo mi je neko vreme, da se prilagodim borbi(navikne se covek na pauzu kod uzimanja potiona, hrane...).

Link to comment

Ja udario po Dragon Age Inquisiton i prilicno se zalepio. Istini za volju ovo mi je prvi DA koji igram pa ga nemam sa cime porediti iz serijala ali ima par stvari koje su mi prilicno kul kao npr to sto imas svoje Malo vece™ sa kojim se savetujes i koje saljes na zadatke, ima i uredjivanja zamka i slicnih gubljenja vremena koje bar meni pomazu oko immersion. Prica je bar za sada dobra iako osecam da imam rupe sto se DA, pogotovu kada se pojave neki likovi za koje pretpostavljam da su se vec javljali u prethodnim delovima, ali posto sam uzeo da igram Qunaria, mogu lepo da otpisem tu neobavestenost na moj back story. 

 

Najbolji deo za sada mi je bio kada sam ubio svog prvog zmaja (drugog kog sam sreo, posto me je onaj prvi iz Hinderlanda oducio od zivota prilicno brzo) i odradio pobednicku paradu i nalozio se da sam nezaustavljiv, naoruzao se te pohitao u palatu da sprecim atentat na kraljicu a tamo bal, intrige, tajne, frakcije, prisluskivanja, ljubavnice i najgore od svega oruzija bez. Moram da priznam da mi je trebalo malo vise vremena da se snadjem bez maca i prebacim na "ljubim ruke milostiva" mod. Ali dobro sve to stoji u opisu radnog mesta Velikog Inkvizitora.

 

 

Naravno ima tu bagova, desavalo mi se da prolazim kroz kamena vrata jer se samo tako moze uci u prostoriju, bilo i moonwalkovonja iz cistog mira a i NPCova koji se na odredjim lokacijama pojave tako sto kao superman dolete direktno sa neba.  Mislim da je ono sto mi zapravo najvise ide na zivce to stalno branje biljcica za napitke, jbg jednostavno svuse vremena odlazi na branje 20-30-50 elfrootova ili blood lotusa koji su manje vise neophodni.

 

U svakom slucaju mislim da bih mogao ovo obrnuti jos jednom sa nekom non-warior klasom.

Link to comment

Сигурно прескачеш кат ин сцене пошто оно патетично певање на лажном француском акценту не може да се преживи ни први пут.

Link to comment

Сигурно прескачеш кат ин сцене пошто оно патетично певање на лажном француском акценту не може да се преживи ни први пут.

Orlais "akcenat?" To sam regulisao time sto se drzim podalje Val CegaVecaux-a, mada sam smuvao ambasadorku jer sam teska srca shvatio da od Vivien nema vajde, pa ako nista, onda bar da se dobro udam  -_-

 

Mada generalno vise iscitavam sta pricaju pa ih prekidam u pola recenice. A kad smo kod citanja ambiciozno sam pokusao da citam codexe kako bi se ubacio bolje u pricu i nadomestio propusteno, ali jednostavno toga ima suvise. Sad sta uhvatim dok se ucitava, to mi je. Mada bi bilo lepo da mi daju opciju da zavrsim procitani tekst ali sta da se radi.

 

Mislim jel neko zapravo cita onolike knjige, price, pesme, epove i legende?

Link to comment

Inquisition jos nisam probao. Graficka je u previse losem stanju, za nesto toliko novo. Prvi deo je dobar, da ne kazem odlican, posto je gomila fantasy sablona uklopljena u celinu, no to funkcionise sasvim dobro. Drugi deo su ocigledno radili na brzinu. Meni je bio korektan, mada je broj mapa u igri bio sramotno mali, za naslov sa takvim budzetom.

 

Ja procitam bas sve od tekstova, sto ubace u igru. Nesto na silu, no trudim se da bolje upoznam lore igre.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Inquisition jos nisam probao. Graficka je u previse losem stanju, za nesto toliko novo. Prvi deo je dobar, da ne kazem odlican, posto je gomila fantasy sablona uklopljena u celinu, no to funkcionise sasvim dobro. Drugi deo su ocigledno radili na brzinu. Meni je bio korektan, mada je broj mapa u igri bio sramotno mali, za naslov sa takvim budzetom.

 

Ja procitam bas sve od tekstova, sto ubace u igru. Nesto na silu, no trudim se da bolje upoznam lore igre.

 

 

Svaka cast stvarno, ja sam pokusao, ali sam odustao nakon drugog epa, trece kafanske pesme i desetog dvostranog opisa odredjene znacajne lokacije kojih ima cca 15ak po mapi. Ispratim te vidjenije likove i grupe kada mi iskoci njihov entry, i naravno sve vezano za misije (mada te stvari glavni lik proceslja unutrasnjim monologom)

 

Takodje moram da im pohvalim companion misije i naravno moj omiljeni non-fight deo, sto je trenutak kada dovode likove iz prethodno odradjenih mapa ili misija pred tebe kako bi izneli svoj slucaj pre nego sto im ti odredis sudbinu. Prvi put sam to video ovde i prilicno se dobro uklapa u pricu a i u samu igru. 

Edited by *edited by mod
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...