Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Imamo isti ukus u 90% igara :)

 

Sad ću morati da iskopam negdje u nekom zalivu keca da se zaigra za prazike, dvojku imam ali keca sam darivao nekom kad sam obrnuo

 

Ja se vala namucih dok sam nasao verziju koja radi normalno, tek iz treceg pokusaja. Imas GOG verziju na kat.cr, seedera taman dovoljno za neometan download.

Link to comment

kako je lirik presao fc4 za oko 24h igranja nije mi jasno. cak i ako je prelazio glavne questove i onda mi se cini nerealnim.

Što je taj dečko toliko popularan, šta god da igra to najgledaniji kanal? :huh:
Link to comment

Ja pogledam kako neko igra, samo kada se zaglavim negde. Inace mi je to dosadno, makar lik igrao 100 puta spretnije od mene. Valjda je poenta u istrazivanju, narocito kod meni omiljenih RPG igara.

Link to comment

mislio sam da možeš da artikulišeš više od proste činjenice

 

pa pre svega igra viewer-friendly igre. arma 3 life. role play igru. kacio sam vec ovaj link. kad god izadje neka najnovija igra, uvek je igra tog dana pa i zbog toga ima dosta gledalaca.

 

lik je zanimljiv, dobar smisao za humor, nije smarac, ne lupa gluposti...pricao sam o njemu na onoj drugoj temi.

Link to comment

dajte neku pucačinu iz perioda recimo 2002-2012 (mislim da to mašina može da mi preživi), prespavao sam žanr igrajući se na konzoli i drndajući ostale žanrove na kompu. Mogu i neke unorthodox (tipa Undying). Igra mi se neko krljanje. 

Link to comment

Bioshock serijal, Borderlands 1/2, Bulletstorm, prvi Crysis, Far Cry serijal, drugi No One Lives Forever, Prey, STALKER, TRON 2.0, XIII, prvi Zeno Clash.

 

Primeti kako sam ih naslagao abecednim redom, for your viewing pleasure ^_^ I zato sto su mi tako poredjane u listi na Mobygamesu <_<

Edited by Calavera
Link to comment

Far Cry sam tjerao na Kutiji, dobro ludilo bijaše. Mjerkam ovaj Stalker, interesuje me ta STALKER/Černobilj priča i atmosfera, ne znam koliko imaju veze sa filmom. 

 

Hvala narode

Link to comment

Igra ima vise zajednickog s knjigom po kojoj je film zasnovan, nego sa samim filmom. Izmedju igre i filma i nema nekih slicnosti sem mesta desavanja...

Edited by Calavera
Link to comment

хм... чек место дешавања игре је чернобил, место дешавања филма је... не сећам се, али свакако је снимљен пре чернобилске катастрофе па сумњам да је тамо

 

ја почео westerado ових дана, одлична забава

Link to comment

Ne daj se zbuniti, to ja lupetam napamet s obzirom da o filmu znam samo iz cuvenja <_< Onda nemaju nista zajednicko!

 

Taj Westerado mi je u backlogu, javljaj utiske kad uzmognes!

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...