Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

jel bas mnogo tesko zauzimati ove tvrdjave. jel treba zvati pomoc

 

koristim ovaj pkm. mada je potrebna i bazooka i sniper. ovo drugo za deaktiviranje alarma sa velike udljenosti kada se zauzimaju neprijateljski punktovi.

Link to comment

 

 

Jeste dosta na istu foru ko FC 3 al je mnogo bolja i zanimljivija. Nije mi od starta legla al sam se brzo navukao.

 

 

 

+1

Možda ću je, čak, odigrati ponovo.

Edited by Bujodrag
Link to comment

Nije tesko. Ja cak ni za tvrdjave koje su solidno teske ne zovem te pomoci jer mi je to bezveze. Prava stvar je kad ih sam sredis.

 

Snajper i bazuku skoro da nisam ni koristio. Luk i strela su mnogo mocni za stelt sredjivanje. Dobro je i bacanje nozeva. Naravno i take down kad mu se prisunjas sa ledja

 

 

 

 

edit: na luk i strelu mozes da nabacis i vatrene strele ili eksplozivne pa da ih rokas ko Rambo 

 

133140.gif

 

Mozes i da bacis mamac medju njih pa sacekas da im divlja zivotinja napravi problem :)

Edited by katamaran
Link to comment

E za tog Ramba i ja umem da koristim artiljeriju kad me mrzi da se smaram sa njim. Samo ja vise volim ovo od bazuke

 

 

toliko je mocno da maksimalno izbegavam da ga koristim da ne bude suvise lako. Mnogo je slatko sa njim unistiti vozilo iz vozila.

 

Jednom sam kroz zadnje staklo golfa sredio neki dzip sto me je jurio :) Inace je mnogo dobro i realisticno odradjeno pucanje iz vozila u pokretu.

Edited by katamaran
Link to comment

Ima neko preporuku za neku rt strategiju? Generals ne mogu da prezalim, dajte slobodno neke koje su po vama must play, nebitno za zanrove i podzanrove

 

company of heroes I & II

Link to comment

Ja cepam prve Darksiderse ovih dana, simpaticna limunadica. Ako je neko onomad™ hteo da nabavi konzolu zbog God of Wara, ovo je skroz dostojna zamena, s obzirom da su manje-vise pokrali sve najbolje delove. Cak mi se cini da je Darksiders malo bolji zbog relativne nelinearnosti i nekih zagonetki za promenu ritma, da ne bude bas klanje 24/7. Borbeni sistem je prilican tres, spamovanje dugmeta za napad je dovoljno za prebiti 99% onoga sto igra baci na vas. Doduse, verovatno ne pomaze sto su mi fluidnost i preciznost sistema u Revengeanceu jos svezi u secanju :(

 

Uglavnom, fina zabava za pustiti mozak na pasu u ovim praznicnim blagdanima™.

 

aeeb19a240003cd112e48f5da51fea0700490910

Edited by Calavera
Link to comment

Jesu Darksiders ona "4 jahača apokalipse"?

 

Joj ja sam sucker za tu tematiku, svaki mogući treš sam odigrao iz te oblasti.

 

Čak i onaj Dante's Inferno.

 

A ako je Darksiders to što mislim, ono ganjanje sa earthwormom dok jašeš mi je jedna od luđih sekvenci koju sam odigrao na ovom Xboxu. Ni dvojka nije loša ali mislim da je ovo u kecu. Kec je odlična vožnjica, ima svega, šarenih, blesavih momenata, baš onako dva dana drndanja dugmića.

 

Edit: tek sad vidim sliku, da, to je to, super zabava mi je bila

Edited by James Marshall
Link to comment

Imamo isti ukus u 90% igara :)

 

Sad ću morati da iskopam negdje u nekom zalivu keca da se zaigra za prazike, dvojku imam ali keca sam darivao nekom kad sam obrnuo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...