Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

poceo fc4. zanimljivo deluje na prvi pogled. cini mi se da se mnogo ne razlikuje od fc3 tj. otprilike je sve isto samo je prica druga. i cini mi se da je malcice teza nego trojka.

Link to comment

Ima neko preporuku za neku rt strategiju? Generals ne mogu da prezalim, dajte slobodno neke koje su po vama must play, nebitno za zanrove i podzanrove

 

RTS zanr je na samrti. Nisam igrao (ali su mi na wishlisti) "Offworld Trading Company" i "Grey Goo" ... pogledaj na youtube pa proceni dal je po tvom ukusu.

Link to comment

poceo fc4. zanimljivo deluje na prvi pogled. cini mi se da se mnogo ne razlikuje od fc3 tj. otprilike je sve isto samo je prica druga. i cini mi se da je malcice teza nego trojka.

Konacno neko :)

 

Jeste dosta na istu foru ko FC 3 al je mnogo bolja i zanimljivija. Nije mi od starta legla al sam se brzo navukao.

 

Soundtrack je cudan al nekad bas legne :)

 

Edited by katamaran
Link to comment

deluje mi ovako na prvi pogled i da je mapa veca nego u trojci. vise ima poslova odma na pocetku, kao da gta igram. a ai je dosta imun na metkove. kalash je bas sranje...ili ja ne znam da ciljam sa ovim sranjetom od misa

Link to comment

Mislim da je veca i to dosta. Ja sam tek sad otkljucao sever a to maltene duplira ionako ogromnu mapu.

 

Imaces gomilu oruzja da biras pa ces vec naci nesto sa dobrim nisanom.

 

edit: oruzje moze da se modifikuje pa mozda i mozes da nataknes neki laser na kalas :)

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...