Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Toni esi igrao Sleeping Dogs?

 

Mnogo dobra priča. Šteta što je igra nekako malecka, baš se brzo pređe.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Dobar je i watchdogs kad smo vec krenuli sa psecim naslovima.

 

a ovaj gta IV sam isto preskocio, jese isplati, jel bas mnogo gori od petice?

 

giphy.gif

Edited by katamaran
Link to comment

nisam al sam cuo sve najbolje. to mi isto jedan od sledecih favorita.

a ovaj gta IV sam isto preskocio, jese isplati, jel bas mnogo gori od petice?

 

 

Ti pitas da li da igras GTA igru u kojoj si Srbin u amerikama? :isuse:

Edited by *edited by mod
Link to comment

Dobar je i watchdogs kad smo vec krenuli sa psecim naslovima.

 

 

Meni se watchdogs nesto nije dojmio iako sam ga zavrsio pre par dana. Nekako ne mozes da se vezes za likove kako pozitivne tako ni negativne. Prica zbrzana a opet kratka, suplja i 100 puta vidjena i predvidjena. Kul je fora sa hakerisanjem saobracaja i slicnih stvari, ali mi nekako cela igra deluje kao los port GTA.

Link to comment

Ja imam osećaj za tu četvorku da je više, kako da każem, tehničko dostignuće nego što je odlična igra. Super je liberty city, super je muzika, produkcija je naravno na vrhunskom nivou kao što ime rockstar garantuje...ali mnogo sam se bolje zabavio igrajući i sleeping dogs i just cause 2.

 

Priča je solidna, verovatno i najbolja od celog serijala, posebno mi se sviđa kraj koji te ostavi sa osećajem praznine i pirove pobede. Ali u celoj igri ima možda 3 stvarno maštovite i zabavne misije i generalno ume da bude repetativna u pm. Što je u kombinaciji sa problematičnom odlukom da nema checkpointa u toku misije značilo da sam par puta baš morao da nateram sebe da nastavim sa igrom ne bi li je obrnuo. Dok nije došla ona bank job misija imao sam par kriza kad sam vrteo glupe misije po dva sata jer sam totalno prešao da igram na autopilotu i preko one stvari i nisam uopšte mogao da smognem snage da uložim ozbiljan trud.

 

A recimo u just cause 2 kad sam došao do zadnje misije 2 dana sam se samo zajebavao i završavao neke sporedne stvari jer mi bilo žao što je došao kraj...a ta igra čak ni nema priču.

Edited by Ruxin
Link to comment

Када је забава у питању, мислим да нема урнебесније од Saints Row: The Third.

 

Клон бољи од оригинала. :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...