Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

 

e da, i muzika je... onako.

 

muzika onako?

jut brigejd, srkl dzrks, blek fleg, suisajdlsi, milo i vis descendants?

 

 

gta buja od života onlajn. nađi ekipu pa hejstuj uzduž i popreko.

 

negde sam skoro pročitao da u razmatranju imaju čak da neki budući naslov bude više usmeren onlajn igranju što mnogi tumače kao rizik za ovu franšizublablablabla

 

a sta se u stvari radi kad se pici onlajn?

ovde mi je glavni tok ono sto je potpuno genijalno.

Link to comment

Bloodborne već ne bih igrao ni da mi platiš (konzolu).

 

Nije mi previše jasan koncept tih ekskluziva. Mislim, izbor igara za svaku platformu je veći nego ikad ranije, tehnički je neizvodljivo da se odigra sve što bi moglo da se odigra jer prosto nema toliko vremena. I sad, kao, baš zbog nedostupnosti neke određene igre, ljudi će da pohrle da kupe tvoju mašinu? :unsure:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Каубоје, а нису зомбији.

 

Bloodborne već ne bih igrao ni da mi platiš (konzolu).

 

Nije mi previše jasan koncept tih ekskluziva. Mislim, izbor igara za svaku platformu je veći nego ikad ranije, tehnički je neizvodljivo da se odigra sve što bi moglo da se odigra jer prosto nema toliko vremena. I sad, kao, baš zbog nedostupnosti neke određene igre, ljudi će da pohrle da kupe tvoju mašinu? :unsure:

UP3bWI86xbWJW.gif

 

;)

Edited by Прслин
Link to comment

Не иде Ласт оф ас без четири дела Анчартеда, то је то само препаковано. Ено га гиф на прошлој страни, уз Ласт Гардијана.

 

Има још доста конзолних ексклузива, од Фајнал Фантазија преко Дестинија и Хејлоа до свих могућих Зелди и Супер Марија. Ко воли да се игра јако много пропупта ако нема конзолу. На страну што већина конзолаша има и комп ;)

 

@Тони

Хвалио сам Ласт оф ас и мени је бољи од Ред дед редемпшна пошто је прича чвршћа и мање те пушта да шњураш наоколо (то су мени предности), али ми се учинило да би ти пријало још мало Рокстара само у неком другом времену. Нећеш се зајебати било шта да изабереш, буди сигуран.

Edited by Прслин
Link to comment

Нисам играо експанзију. Не иду ми зомбији и Дивљи запад, баш ми некако глупа комбинација.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...