Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

4 minutes ago, John Coltrane said:

Ajde i ostali, malo pomozite. Moram rešiti klinca pre Engleza, probi mi mozak 

 

@renne @Calavera @Weenie Pooh neću fazon CS go da skuplja online činove i poene nego da pika kampanje. 

 

ja o rts igrama, pa još onima smeštenim u ww2, znam vrlo malo, ali nek proba unity of command 2. potezno ko hoi, ali fokus je isključivo na borbama.

Link to comment

Jel moze C&C Generals da se igra na modernim vindouzima? Kako izgleda i kako to fercera? Vidim da nema official izdanja, nego moraju neki patcheri i dodatni alati da se instaliraju, to mi se uvek cinilo prekomplikovano.

 

edit: sad sam malo istrazivao, nadjoh ovo, ne deluje toliko komplikovano, mada iziskuje instalaciju nekog GenPatchera. Tvrde da je taj softver legit, ali opet otkud znam.

 

 

Ako ovo radi dobro i neko to moze da potvrdi, onda bi to bio moj prvi izbor za Koltrejna, odlicna RTS strategija, ima i solo misije i kampanje. Nije WW2, ali nema veze, tenkovi.

Edited by goofs
  • +1 1
Link to comment

Sorry, ja se ne razumem u WW2 igre uopšte, jedina koju sam igrao bila je ona neka snajperska i nikad je nisam završio.

 

Možda neke druge strategije mogu da preporučim, ali Drugi svetski nikako.

Link to comment

Konačno se odvažio da kupim najnoviji MS Flight Simulator. Demonstracija moći MSovih Cloud platformi koja sasvim lepo izgleda na mom Legion starom 4 godine na Medium. Čisto uživanje u poletanju sa predivnih aerodroma, preletanju rodnog kraja i osluškivanju dijaloga iz avio-saobraćaja. A vremenom ćemo i to sletanje da ispeglamo, stotine sati na MS FLight Sim X nisu pomogle :D 

A nadam se da će ove nedelje da stigne i PS5, pa ćemo da vidimo na šta to liči. Taman stiže osvežena verzija Withcher 3. Počinje gejmerska zima.

  • +1 1
Link to comment
On 4.12.2022. at 11:33, John Coltrane said:

Može preporuka za WW2 strategiju, ali za klinca koji pika Age of Empire. Ne HOI  ili nešto toliko zahtevno.

 

Na YT videh Men of War 2, ne deluje hrdjavo.

 

Hvala

PG Forever

:s_d:

 

(Kapiram da mu se ne bi svidelo, grafika je iz 90ih, al dobra je igra)

Link to comment
On 4.12.2022. at 11:33, John Coltrane said:

Može preporuka za WW2 strategiju, ali za klinca koji pika Age of Empire. Ne HOI  ili nešto toliko zahtevno.

 

Na YT videh Men of War 2, ne deluje hrdjavo.

 

Hvala

Probaj Sudden Strike (ima više delova), mene najviše podseća na AoE (ali je čista bitka, bez ekonomskog dela)

  • +1 1
Link to comment
On 4.12.2022. at 11:33, John Coltrane said:

Može preporuka za WW2 strategiju, ali za klinca koji pika Age of Empire. Ne HOI  ili nešto toliko zahtevno.

 

Na YT videh Men of War 2, ne deluje hrdjavo.

 

Hvala


Hm, nije WW2 strategija, ali slicno AOE je Rise of Nations
Jedna od boljih Panzer General lookalikes je Panzer Corps
Company of Heroes takodje ali je play vise akcioni nego RTS

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...