Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

provalio si ga.možda čoveka samo nervira hype oko hobbita, cloud atlasa i ostalih neverovatnih fenomena
koji hype? hobit je porodicni bozicni blokbaster. dakle, kapiram da bas toliko moze da iznervira adolescente koji zele da se agresivno distanciraju od mainstreama kako bi uzivali u svojoj posebnosti. odrasli ljudi kritikuju illi hvale, uobrazeni balavci histerisu. ali neka, sve se to preraste (obicno posle prvog pravog jebanja, kad vec razvijamo tu liniju diskusije).ovo za dodir zla je fantasticno. care, to je film sa torenta. ne moras ti da ga pustas ljudima. svako moze da ga pusti u roku od pola sata. nisi jedinstvena pahuljica, vec lik sa neta. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

joj isprimavanja :lol:ne stvarno. dajte još nekih realnih argumenata u korist hobita... osim tog da sam ja šaban.dao sam vam nekoliko scena koje ne funkcionišu, mekejb je nehotice dao još nekoliko (hvala!)stvarno bih voleo pročitati da je u ovom filmu nešto urađeno originalno, dobro rešeno, zanatski valjano, a da mi je promaklo.

Edited by Ravanelli
Link to comment
joj isprimavanja :lol:
e aj ovako. balavac, odjebi u troskocima, ides na IL, a taj postupak savetujem i drugima.na koji god topic da odes, saplices se o retarde.
Link to comment
koji hype? hobit je porodicni bozicni blokbaster. dakle, kapiram da bas toliko moze da iznervira adolescente koji zele da se agresivno distanciraju od mainstreama kako bi uzivali u svojoj posebnosti. odrasli ljudi kritikuju illi hvale, uobrazeni balavci histerisu. ali neka, sve se to preraste (obicno posle prvog pravog jebanja, kad vec razvijamo tu liniju diskusije).
ok, nema hajpa sve je to božić
Link to comment
.
fala kurcu da si editovao.inace svaki put se zakunem da necu pisati na filmu i muzici, stecistima ranjenih dusa zeljnih afirmacije, i uvek se zajebem.
Link to comment

ravaneli film ti se nije dopao ali morao bi da probas mimo prizemnih duhovitosti da napises sta ti smeta. svako moze da napise 'ja se smorio' ali to nam zapravo nista ne govori o tvom vidjenju filma.inace king-kong je film u kome je dzekson dokazao da od holivudskog klasicnog epika moze da napravi dosadan film. osrednji reditelj bez osecaja za ritam filma, gikovski opsednut detaljima koje ne zna da smesti na platnu i koji kada zeli da nam docara emocija deluje kao pedofil u vrticu (lovely bones) medjutim ako neko ode da gleda film sa patuljcima i zmajevima i zali se da je to crtac ima druge probleme ali sam film nije jedan od njih.

Link to comment

vreme je proslo kao da je film trajao pola sata a odlazeci kuci pozeleo sam da spavam u zlatu pod utiskom poslednje scenemeni dostaedit: davno to bese kada sam citao knjigu ali se ne secam da me je privukla zlatna dremka

Edited by pere urban x
Link to comment
ima sve veze. da ste carevi i jebete nešto u pravom životu ne bi vam trebale te pišljive bajke koje imaju za poentu da svako može da bude car... pa čak i niski ljudi. i onda biste mogli sagledati film realno, ne kao da vam serem po "elektro pioniru" ili tako nečemu iz detinjstvaja zajebao sebe. volim džeksona od kada je radio treševe i mislim da je jebeni king-kong jedan od filmova sa najmaštovitijim majkljažama i jurnjavama koje sam gledao, a on je o prerasloj gorili, pa reko valjda i ovo može da bude zadovoljavajuće
Auuu, kakav si ti dziber... :lolol:Da si mi maaalo manje antipatican, izazvao bih te na fucu 1 na 1, za opkladu provukao balun kroz noge par puta, pa bi jos tri sata svog zivota, koje bi inace iskoristio da zbaris bar 3 ribe (od toga 2 bliznakinje), morao da potrosis na jos jedno gledanje bajke (jbg, u to smo se kladili).Al nisi, jbg.
Link to comment

Iščitao sam sada celu temu (nisam hteo ranije, dok ne pogledam film). Želim da se zahvalim Andurilu i ostalim učesnicima na pisanju štiva koje mi je baš leglo u ovim zimskom danu. :DFilm nije ni za dlaku bolji niti gori od Gospodara Prstenova, tj. održava standard prethodnih filmova. Scene masovnih bitaka na početku filma i u Moriji su mi bile fantastične. Artur Dent je idealan Bilbo a njegovo baulanje po pećinama me nije podsetilo na knjigu, već na isti osećaj izgubljenosti i neizvesnosti koji sam imao kada sam pre nekih tridesetak godina igrao hobita na spektrumu. Jedina stvar koja mi nije legla je zečija zaprega ali sa tim se može živeti. Druga dva filma će biti ok ali ja hoću Silmarillion. :DHmm, tamna strana me vuče ka LOTR mmo-u. A ne smem, i ovako ne spavam dovoljno. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...