Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

Kao neko ko nije citao nijednu Tolkinovu knjigu (propust koji nameravam da nadoknadim cim prije, nabavih na engl i Lotr i Hobbita), reci cu da mi se film bas dopao. Jeste dosta bajkovitiji od lotra, ima par cheesy pixarovskih momenata, ali za gledanje cista impozantnost. Rezija cesto nepredvidiva, sto mu je ogroman plus, muzika i zvuk majstorski, uklopljeni u pricu perfektno... Tehnicki, jako dobar film. Sto se tice same price, zabavna je, samo sto moram da procitam sve da bih mogla da procenim temeljitije.

Link to comment

Mene je ujebala tehnika, toliko sam bio fasciniran da mi je promaklo brdo stvari. Kreće od Šmaugovog plamena u trećem minutu koji je tako urađen da sam osetio vrućinu i vozi do kraja.Neko treba da dobije oskara za Goluma, ono je već potpuno bizarno kako stvorenje "glumi", zbunjen sam iskreno.Moram ponovo ovih dana, samo ovaj put 2d i polako.

Link to comment
Kao neko ko nije citao nijednu Tolkinovu knjigu (propust koji nameravam da nadoknadim cim prije, nabavih na engl i Lotr i Hobbita), reci cu da mi se film bas dopao. Jeste dosta bajkovitiji od lotra, ima par cheesy pixarovskih momenata, ali za gledanje cista impozantnost. Rezija cesto nepredvidiva, sto mu je ogroman plus, muzika i zvuk majstorski, uklopljeni u pricu perfektno... Tehnicki, jako dobar film. Sto se tice same price, zabavna je, samo sto moram da procitam sve da bih mogla da procenim temeljitije.
Kreni najbolje sa Silmarilionom.
Link to comment
-1Silmarilion je za hardkor fanove, to se valja ostaviti za kraj.
+1Silmarion zahteva visinske pripreme i tešku borbu, barem u mom slučaju. Da nisam toliko zavoleo Hobita i LOTR nikada ga ne bi pročitao do kraja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...