Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

dakle, ocito pokrecu sopstveni meth-biznis, i ocito je da se njihova uloga u seriji nece zavrsiti na tome, a obzirom na njihovu surovost, idealni su kandidati za resetanje.samo je pitanje kad i kako ce se pokaciti sa waltom i sta ce mu uraditi pa ce se on dohvatiti teske artiljerije.znajuci sta mu je glavni okidac, pretpostavljam da ce mu udariti na familiju.
+1Verovatno ce se ispostaviti da Meth Damon ipak ne moze sam da proizvede kvalitetan meth pa ce se obratiti Heisenbergu, kad ih ovaj odbije kidnapovace ili ubiti nekog iz porodice (verovatno Skyler) pa ce ovaj krenuti u osvetu.
Link to comment
+1Verovatno ce se ispostaviti da Meth Damon ipak ne moze sam da proizvede kvalitetan meth pa ce se obratiti Heisenbergu, kad ih ovaj odbije kidnapovace ili ubiti nekog iz porodice (verovatno Skyler) pa ce ovaj krenuti u osvetu.
ili ce posao da im super krene, ali ce meth damon :D da zagine, pa ce uncle dzek da se nadje u situaciji da ima tovar metilena, ali da nema dobrog kuvara...
Link to comment
u uvodu epizode ide deo gde tod zove walta i objasnjava mu kako doslo do odredjenog "razlaza" sa declanom i promene u menadzmentu, pa ga posle uncle jack pita dal je u stanju da sam krene sa kuvanjem, i nakon potvrdnog odgovora, kaze: "let's make some money then" i odlaze sa kanisterom metilena, i vise se ne pojavljuju celu epizodu.dakle, ocito pokrecu sopstveni meth-biznis, i ocito je da se njihova uloga u seriji nece zavrsiti na tome, a obzirom na njihovu surovost, idealni su kandidati za resetanje.samo je pitanje kad i kako ce se pokaciti sa waltom i sta ce mu uraditi pa ce se on dohvatiti teske artiljerije.znajuci sta mu je glavni okidac, pretpostavljam da ce mu udariti na familiju.
Meni tu jedino buni to sto WW vise ne kuva pa im nije nikakva pretnja, kao sto rece Declan, koga briga za kvalitet i cistocu ako je tvoj met jedini na trzistu. Sve i da rikne Meth Damon logicno mi je da lako mogu da nadju novog kuvara, a ne vidim sta bi moglo WW da natera da ponovo pocne da kuva.
Link to comment

Pa nisu oni jedini koji kuhaju meth, jedino sto je njih izdizalo je kvalitet robe. Zapravo, pokusavaju da se probiju na to trziste u Ceskoj, tu sigurno postoje vec odredjene organizacije koje su na domacem terenu, potuci ih sa 98% plavim methom je ok, ali sa nekim krshem je tesko.

Link to comment

Pa da ali Declan bio zadovoljan i sa 68%, a arijevci mi deluju kao da imaju mnogo manje lifestyle troskove od njega. Jedino ako Lidija ne ispizdi, otera Dejmona u kurac jer ne kuva kvalitetno i uvedi arijevce da ako hoce lovu, jedini izbor je da nateraju WW da kuva za njih.

Link to comment

ono sto se vec da naslutiti je da ce ww da iscenira svoju smrt i iskoristi disk sa iskazom kako bi skinuo henka sa ledja. sam iskaz je vredan pisljiva boba™ bez materijalnih dokaza.

Link to comment

Dzesi ce zapaliti kucu, ispisati grafite i odvaliti se od meta/trave ili tako neke zabavne supstance. On ce verovatno biti karta na koju ce igrati Henk, samo je ptianje koga Dzesi vise mrzi, pandure/henka ili Voltera Vajta!Ideja sa isceniranom smrcu je ocigledna, cim je Mari to nespretno spomenula dala je ideju Volteru da to lepo sprovede u delo."Priznanje" je odlican nacin da kupi malo vremena, koje mu je Dzesi ukrao kad je provalio foru sa cigaretama.

Link to comment
Meni je najbolje u svemu to što ovde nagađamo i imamo gomilu teorija, a na kraju niko neće biti u pravu :lol:
+1zato je serija i dobra. Odgledao najnovije tri epizode, crnje je i mucnije no sto sam pretpostavljao. Bice to odlican finis.
Link to comment
nece zapaliti kucu, to smo valjda apsolvirali.
Samo je došao da razgleda, kantu benzina nosi da bi zalio cveće....Naravno da će da zapali kuću i naravno da WW neće stići na vreme da ga spreči.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...