Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

nego kad smo vec ovde, koliko cujem, slucaj protiv Saska Bogeskog ide punom parom, optuznica za ubistvo i whole shebang...ali fejzbuk i tviter su se zasitili :(

bump

 

+1

Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

Šta uraditi kada su podstanari odneli iz stana sve sem kreveta i ormana, uključujući i klima uređaj i rasklimane merdevine. Znam ko je , jer je dao pravu ličnu kartu, tamo mu živi sin iz prvog braka i tvrdi da sa ocem nema kontakt već dugo, policiju boli k...c? Kažite mi, šta ? Meni na pamet padaju samo scenariji, zbog kojih može da se završi u zatvoru.

Link to comment

jeste li imali ugovor sa podstanarom?

Naravno, ali oni su nestali i ostavili prazan stan. Sve je prijavljeno policiji, i tamo je rečeno mom tati i mom zetu da pošto se zna počinilac da mi moramo sami da podnesemo u trećem osnovnom tužilaštvu krivičnu prijavu!

OK, ja sam sve to napisala, ali vidim da ta vrsta kriminala ne interesuje policiju.

Link to comment

Samo ti podnesi prijavu, to ti je osnova svega. Ne možeš unapred da znaš kako će da se razvija, ali nas svakako obaveštavaj šta se dešava. 

Link to comment

Naravno, ali oni su nestali i ostavili prazan stan. Sve je prijavljeno policiji, i tamo je rečeno mom tati i mom zetu da pošto se zna počinilac da mi moramo sami da podnesemo u trećem osnovnom tužilaštvu krivičnu prijavu!

OK, ja sam sve to napisala, ali vidim da ta vrsta kriminala ne interesuje policiju.

 

 

Znas li da sudske troskove placas iz svog dzepa, uz rizik da nikada ne dobijes odstetu od tog gmaza cak i ako ga dobijes na sudu?

 

Evo moja tasta se u tom svojstvu trenutno pati sa jednim majmunom.

Link to comment

prijava ne košta ništa, a neke reakcije će biti, samo je pitanje kada.

edit: zaboravih sudske troškove :isuse:

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...