Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Felix :wub: uzima Zlu prvo mesto u slalomu. Mogao bi i Jansrud u narednih nedelju dana da preuzme prvo u generalnom. 

 

Samo 6 i ja, posto ce Myhrera da diskvalifikuju. Nadam se da ce da mi krene od SP-a, ne gadjam nista vec mesec dana. :(

Link to comment

Cek bre, je li ovo postao obicaj da kad neko ispadne, a drugi vec krenuo, onda sudije izadju na sred staze i masu zastavom?! Ja jebeno ne verujem da rade ponovo isto... Pa zar ne moze da se mase pored staze, ovako mogu da izginu i skijasi i sudija!

Link to comment

Kako je moćna ova staza, s aspekta nekog ko bi je odskijao rado. Ovaj podvožnjak je lud skroz, a staza uska na pojedinim mjestima, čudi me da su je odobrili uopšte

Link to comment

Meni ona desna krivina, na sredini staze, što je lijevo neka provalija i par onih bandera sa raspršivačima, frka mi da gledam na TV, još ovi kadrovi iz vazduha... Sjano izgleda, stvarno.

Link to comment

Ja kad napisem da se plasim da gledam ovi me zezaju ovde, sad ce i tebe :D

 

 

Upade mi Marc Gisin na 10 mesto. Em tacan pogodak, em  preko broja 30. i onda jebeni Bank dodje i i prestigne ga. Za 2 stotinke ode skoro 20 bodova :(

Link to comment

#fantasy

 

Sad gledam rang listu ove trke. Da mi ostade Gisin na 10.mestu, i pod pretpostavkom da ga niko od vodecih nije imao (sto je vrlo moguce) ladno bi sa 44.5 bio sam na prvom mestu.  Sto ne bi donelu nikakvu promenu ukupno, sem povecanja prednosti nad Naa. Ali ostaje zal za prvim mestom :)

Link to comment

Cek bre, je li ovo postao obicaj da kad neko ispadne, a drugi vec krenuo, onda sudije izadju na sred staze i masu zastavom?! Ja jebeno ne verujem da rade ponovo isto... Pa zar ne moze da se mase pored staze, ovako mogu da izginu i skijasi i sudija!

 

I kako nikome ne smeta ovo. Jel to samo meni cudno :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...