Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

6+2 imam u spustu, Fenninger i Suter (deli osmo sa Mancuso) su mi na mestu. Mislim da ce to biti jedan od boljih rezultata za tu trku. 

 

A za kombinaciju je bilo bas tesko predvidjati bilo sta. I dalje je tesko, moze svasta da bude, dosta ovih spustasa ce i da izleti na slalomu. Umesto tvojih Janke i Innerhofera, kod mene su Bank i Feuz, ostalo isto.

Link to comment

Da, imas i Suter. Al dzaba. Da si imala i 4 na mestu i da budes u prvih 10 u trci, opet se rezultat nigde nece racunati. To je ono sto ja mislim da je glupo i u cemu smo se slozili da se ne slazemo :)

 

A za kombinaciju, apsolutno nepredvidivo naravno. Svasta moguce, pogotovu od spustasa kad krenu da lome po kapijama. Pisao sam vec, to mi je najodvratnije u skijanju, al jbga.

 

Al ako bude sve kako treba, mozemo da imamo po 9 pogodaka :D Merkam tu devetku, ali nikako ove sezone da je pogodim.

Edited by Timmy
Link to comment

Znam da se nece racunati, komentar je bio vise da je trka bila toliko grozna da ne verujem da ce neko imati vise od 7 pogodaka. Meni je to bitno i za generalni plasman, da me ne preskoci niko kad vec ja necu nikog. U poslednjih nekoliko trka sam sa oko 30. mesta pala van 60. 

 

A devetku nije bas tako lako dobiti, mislim da je u celoj nasoj ligi u ove dve sezone se to desilo najvise 3 puta. Ove sezone mislim da sam samo ja imala jednu.

Link to comment

Jeste slalom sutra, zamenili su dane slaloma i spusta.

 

:isuse: za Cortinu, umesto 2 super spusta na kojima bi Tina pokupila gomilu bodova, dobismo ovo danas i nista sutra. 

Link to comment

Trojica mi ispala od 10. Los odabir Svedjana, uvek sa njima pogresim. Imam Baecka i Bygmarka, umesto da sam uzeo Mirera i Larsona.

 

Dobro je za zensko odlaganje, valjda ce se do sutra vreme srediti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...