Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Ja sam tek sad odgledao trku, i blago sam ushicen :) Konacno na pravoj strani tih stotinki, i jos mi je draze sto je nabila onu malu kozu :D Svaka cast Fridi, i zbog nje mi je drago.

 

Objasnili ste zašto ste protiv Hiršeda, a šta je problem sa Šifrin, osim što je rivalka Tini?

Meni je mala strasno fejk, nonstop imam utisak da glumi nesto. Kad je pobedjivala pre 2 godine bila mi je simpaticna, izgleda su svi ti uspesi lose uticali na nju. Ok, mlada je i sve to, mozda se godinama ponovo promeni na bolje ali sad mi je beskrajno antipaticna i zelim joj da padne svaku voznju, i na treningu ako moze. Dopustam mogucnost da mi jednostavno ide na kurac jer pobedjuje, mada mislim da nije to. Upravo na pocetku ove sezone dok joj nije bas islo najbolje me pocela nervirati, ispred kamere sve nesto kao "jao super je i 5. mesto, wiii", a vidis joj da bi crkla od muke.

Edited by Mauci
Link to comment

Igras protiv mene, vodis, i ja da ti dajem predloge? :p Pinturault, Ligetty, Viletta, Mermillod-Blondin bi trebalo da su sigurni, a za ostale cekam startnu listu da vidim ko uopste ucestvuje. Mada, realno, kako mi ide u poslednje vreme, sebi predvidjam do 5 pogodaka.  :isuse:

Link to comment

#fantasy

 

Igras protiv mene, vodis, i ja da ti dajem predloge? :P Pinturault, Ligetty, Viletta, Mermillod-Blondin bi trebalo da su sigurni, a za ostale cekam startnu listu da vidim ko uopste ucestvuje. Mada, realno, kako mi ide u poslednje vreme, sebi predvidjam do 5 pogodaka.  :isuse:

 

Nisam ni video da smo protivnicu u ovom kolu :) Al sta ima veze, ionako se valjda najpre takmicimo protiv ostalih. :D

 

A ovo kolo ima mnogo trka, tako da ce odluciti one trke gde ne bude iznenadjenje tj. ko se bolje pokaze u tim trkama pobedice. A to svakako nije danasnji zenski spust. Imam celih 5 i posle duzeg vremena ni jedan pogodak (ti vidim 6+1). Pre nekoliko trka (cini mi se da nisam to pisao) sam imao 6 pogodataka od cega su cak 4 bila na mestu. Al dzaba kad je to samo 44 boda.. Inace, ispao sam iz prvih 100 posle par ocajnih rezultata. Nadam se skorijem vracanju. Evo koliko danas na kombinaciji, iako nisam stigao da se bavim pre trke, pa ostalo ono sto sam prvo sastavaio. Imao sam ovu cetvoricu koje si napisala. I plus oba Hrvata, Jansruda, Majera, Janku (prethodna trojica drze prva 3 mesta u spustu) i Inerhofera. Jedino Inerhofer los. I ne znam koliko Pinturo moze da stigne ovih 3 sekunde

 

 

edit: a najbolje bi bilo da se udruzimo. I ti da izaberes kojih 10 da ubacimo, a ja da im biram raspored. Razvalili bi :D

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...