Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Jako je vazno sto je Tina danas bila ispred Sifrin. Dosta se priblizila u poslednjih par nedelja... 

 

Cini mi se da je Tina u poslednjih 10m izvukla ovo drugo mesto - samo 10 stotinki sporije bi bilo dovoljno tek za 5. mesto

Link to comment

Dosta se priblizila samo zato sto su se u poslednjih par nedelja vozile samo tehnicke discipline. Do sad su odvezena 4 veleslaloma i cak 6 slaloma ove sezone, a samo 3 spusta i 2 SG-a, tako da se tu stvara taj neki privid pretnje, a Shiffrin to nije u generalnom plasmanu.

Link to comment

Objasnili ste zašto ste protiv Hiršeda, a šta je problem sa Šifrin, osim što je rivalka Tini?

 

Kod mene nista, cak je i prilicno gotivim, ima na topiku bar 10-15 postova u poslednje dve godine u kojima ponavljam koliko mi je impresivna, i navijam za nju da porazbija sve rekorde (sem Tininih :P) u narednim godinama, samo kad se Tina penzionise. :) A to sto rekoh da bih volela da joj Frida uzme globus nije zato sto nju ne volim, nego zato sto Fridu volim malo vise, a pitanje je hoce li imati jos koju ovako lepu priliku da uzme slalomski globus. Za Mikaelu ima vremena, a i ima vec 2. :)

Edited by Tolaa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...