Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Ja mislim da ce Lindsey lagano spust da uzme. Kad ona vec sad ima ovakve rezultate, sta ocekivati kad se skroz vrati u formu.

 

 

Ne znam, meni je dosta sokantan podijum. 

Link to comment

Da Tina nije onako pogresila, bila bi makar druga, tako da ja ne bih bas dodeljivala Lindsey spustaski globus jos uvek, a pogotovo ne lagano. Tina mi je i dalje ubedljivo glavni favorit tu. Lindsey nece mnogo rizikovati pre SP-a, cela ova sezona joj je podredjena tome, ipak je to SP u njenom dvoristu.

Link to comment

upravo tako, lindsey ce se posebno fokusirati na svetsko prvenstvo, a u svetskom kupu ona bi bila zadovoljna i sa jos samo tri pobede jer ce to znaciti da je samo nebo granica za nju.

Edited by Bane5
Link to comment

Morace, jer je prosle sezone platila cenu prevelikoj ambiciji tako kratko posle ozbiljne povrede. Ostale su njoj jos 2-3 vrhunske sezone u SK, planira da skija bar do OI 2018, tako da joj 18. globus sigurno nije prioritet.

Link to comment

Mislim da u spustu itekako moze da konkurise za mali globus. Ali nema teorije da natrenira tehnicke discipline da bi bila u trci za veliki.

 

Bas me interesuje kako ce voziti sutra. Verujem da bi bila zadovoljna top 5 plasmanom.

Link to comment

Mislim da i pricamo samo o malom globusu, bar ja. Veliki valjda ni njoj ne pada na pamet, cim nije vozila ni veleslalom u Aspenu prosle nedelje. A za mali ne sporim da je vrlo konkurentna, samo mi je daleko iza Tine kao favorita, mislim da nece rizikovati previse da bi ga osvojila, jer joj to nije prioritet ove sezone. S druge strane, Tina mozda po prvi put nije ni pod kakvim pritiskom, a i dodatni motiv u spustu su joj nerascisceni racuni s Lindsey i onim jednim bodom iz 2013.  :fantom:

 

Moja pretpostavka za sutra je da ce da vozi kao spust juce, prilicno oprezno, pa ce i plasman biti otprilike isti.

 

Sve ovo, a i jos mnogo toga, mozete da procitate u mojoj novoj knjizi "Posleponocna psihologija dve najuspesnije aktivne skijasice za pocetnike" po ceni od samo EUR 24,14. Ukoliko narucite u narednih pola sata, na poklon dobijate tip za sutrasnji top 10. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...