Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Draze ti je sto je dobila Austrijanka nego Shiffrin?! :o IZRODE! 

Ne, ne, lose sam formulisao. Drago mi je sto mala nije pobedila. Tacka.

 

Vece zlo je, naravno, ipak pobedilo.

Link to comment

Sta cu kad sam megaloman <_<

 

Kako stojimo u fantasyju? Vidim da smo jos uvek prvi sa proslogodisnjom ekipom. Nikad nas nece skloniti :fantom:

 

Ovosezonska ekipa je 7. ali cenim da smo prvi i za 2014/15.

Link to comment

Na kraju necemo ni sami pobediti proslosezonske sebe. Jedina sansa nam je ili da obrisu proslosezonske lige ili da Timmy i valter krenu da razvaljuju s rezultatima, posto se nama ostalima racunaju u obe lige. Razumem princip pojedinacnog bodovanja i rankinga, ali ligaski i dalje ne kontam. U krajnjem slucaju, mogu ja da obrisem nasu proslogodisnju ako nam bude smetala ili mozemo da uzmemo 1. i 2. mesto, a sledece sezone napadnemo ceo podijum. :D 

Link to comment

Napokon sam izucio fantazi sajt :D

 

Nikako mi nije jasno otkud nama prosle godine prosek od 57.7 :o Prosto neverovatno da smo toliko imali. 

 

Ove godine smo dosta losiji, ali opet na visokom sedmom mestu sa 45.5. Kad bi mogli bar do proseka od 50 i podijuma...

 

 

Ako sam ja dobro skapirao da se rezultat dobija kao prosek proseka svih clanova lige.. al pre mislim da nije to   :unsure:

Edited by Timmy
Link to comment

:lolol: Dobrodosao u zbunjujuci svet ski fantazi poena. 

 

Rezultat lige nije prosek proseka svih clanova. Iako jos uvek ne znam kako se dobija rezultat, definitivno nije prosek proseka. Ni rezultat pojedinacnog igraca nije prosek svih njegovih odigranih trka, nego je prosek njegovih 5 najboljih trka. Pretpostavljam da je i rezultat lige prosek najboljih rezultata igraca, ali ne svih (ovo definitivno, jer nama 3 igraca nisu igrala prosle sezone) i ne 5 najboljih rezultata (ovo znam jer sam probala da izracunam prosek nasih 5 najboljih u nekom momentu prosle sezone i nije se gadjao s nasim poenima na tabeli). :wacko:

 

Mislim da cu da priupitam admine. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...