Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Za Pernillu sam vec pisala ovde da je bila moja omiljena skijasica i jedna od omiljenih sportistkinja kad sam bila klinka, tamo negde '92. Zbog nje gotivim sve svedske skijase. Do kraja karijere sam navijala za nju, a sad, u doba drustvenih mreza, ispostavlja se Pernilla ne samo sto je sjajno skijala, vec je i jedna vrlo ljubazna i simpaticna zena. Anja je isto u penziji valjda od 2011., a obe kao eksperti komentarisu trke za svedsku TV i milina ih je slusati. I obe prilicno lose pogadjaju rezultate na tviteru. A ostatak price o slovenackim skijasima i Tombi ti se poklapa sa iskustvima svih na ovom topiku. :D Svi smo mi pomalo Slovenci.

Link to comment

Schladming, noćni slalom, prva vožnja počinje u 17:451. Krisotoffersen 2. Hirscher 3. Myhrer 4. Matt 5. Thaler6. Neureuther 7. Hargin8. Kostelić 9. Larsson 10. Moelgg

Link to comment

Svaka cast klincu, mada Hirscher je doktor. Bio sam ubedjen da se bolje od Felixa ne moze kad ono... Mada, zasr'o je na kraju tako da ustvari i nije moglo bolje :)Matt konj.

Link to comment

Niko ne skija slalom kao Hirscher, niko ne ume kao on da napravi gomilu gresaka, ispravi ih u letu i pobedi. Da nije Austrijanac, navijala bih za njega verovatno, ovako ga samo postujem i radujem se sto ima jaku konkurenciju. :)E, da, ono sto ja volim kod skijasa, sto nema u bas mnogo drugih sportova, je sto uvek deluju iskreno srecni i kad neki konkurent uradi nesto veliko. Npr. reakcije Hirschera i Felixa sinoc na Kristoffersenovu pobedu su bile super. :)

Link to comment

Otkazan veleslalom, bezveze je sto ima skijasica koje su se cimale da idu u Kranjsku samo zbog njega, umesto direktno u Soci. Valjda ce biti bar slaloma sutra. Spust u St. Moritzu isto upitan, pomerili su vreme starta vec par puta, valjda ce da se podigne magla, makar da se to odrzi danas.

Link to comment

Pomereno na 14.00 i to je poslednje moguce vreme.Edit: Iako ovaj na Eurosportu po obicaju nema pojma kad kaze da mogu da odlazu do 15.00, ovo je ipak zvanicna informacija:

fisalpine3 minutes agoNew start time has been announced for the DH race in St.Moritz. The start time is now 14.00 CET. This is the last possible start time for today's race.
Edited by Naa
Link to comment

Kad se malo bolje zagledam, zar ne izgleda kao da se vidi celo ovo belo (natpis valjda) sto ide od vrha skije? Toga belog nema na crvenom delu kapije. Mozda se meni cini, ali ako je tako, onda je skija sa prave strane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...