Jump to content

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Jbg, makar da si juce video pa rekao da ti ne odgovara vreme, stavili bismo neko drugo. Ovako sad nema sanse da se promeni. Nema veze, sta stignes - stignes, a mislim da posle mozes da zamenis skijase koje si dobio onima koje niko od nas nije uzeo, mada nisam sigurna u to. Bar ces pogadjalicu moci da igras kako treba. :)U ponudi za pogadjalicu se nalaze i favoriti iz senke, Janica Kostelic i Sonja Nef.

Link to comment

Pojavilo se da moze da se klikne na Draft Now. Trenutno postoji neki redosled izbora, ali taj se izgleda menja na svakih 5 minuta, tako da je onaj koji bude u 16.55 konacan, da se ne ponadate previse ako vidite sebe na prvom mestu pre toga. :D

Link to comment

Ovaj se zali za Mancuso i Riesch, meni upala Stacey Cook. Je l´ ta ima obe citave noge?Edit: Mozete da izbacite nekog ako hocete i uzmete one koji nisu draftovani.

Edited by Naa
Link to comment

I ja sam izrotirala, makar da imam 6 koji uopste voze veleslalom.Tina startni br. 5 sutra.Inace, +15 stepeni u Söldenu danas, moglo bi biti jako zeznuto pogotovo za drugu voznju sutra.

Edited by Naa
Link to comment

Ako ima neko kome je ceo tim ostao na klupi automatski juce posle drafta, neka odabere prvi tim do trke, inace ce imati 0 poena.Sve potvrdjeno za trku, jos pola sata.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...