Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Pa naravno da sam ja.
Poslata ti je pozivnica za pogadjalicu, javila sam da ti posalju i za fantazi.
Ja ću se prijaviti ako vam treba broj, ali igrati nećuSent from my GT-N7100 using Tapatalk
Ne moras se cimati ako neces igrati, naci cemo valjda jos jednog. :)
Link to comment

Timmy, poslata ti je pozivnica na sajtu za pogadjalicu, a ako slucajno ne stigne za fantasy, Join league, pa kucas kod: 1j6ncr0 Ceka se i Mauci da udje. 17 h draft, ne propustite osim ako ne zelite da vam se automatski dodeli Zettel, pa da ne samo da morate da navijate za nju, nego i da imate najruzniji tim.

Link to comment

Jedna od tih liga je pogadjalica u kojoj za svaku trku predvidjas Top 10. Da bi izabrao tih 10, imas na vrhu strane Upcoming Races, pa tu izaberes trku koju zelis i onda ces dobiti slicice skijasa koje mozes da prevuces na mesto koje im predvidjas (nije bitno samo da pogodis da ce uci u top 10, nego se vise poena dobija ako pogodis tacno mesto).Druga liga je pravi fantazi, ali svoje igrace mozes da izaberes tek na draftu koji je veceras u 5, jer jedan skijas moze da bude samo u jednom timu u ligi. Ako se ne pojavis na draftu, automatski ce ti biti dodeljeni.

Link to comment

Hvaaaalaaa :)Dodao sam po 10 za prva dva GS. Za ostalo ima vremena. Pokusacu da budem u 5 na draftu sta agod to bilo :) koliko to traje, sta treba raditi, jel mora i pre 5 da se nesto radi...? izvini na smaranju, ali kontam da je najvaznije sve dobro zapoceti :)

Link to comment

Ulogujes se malo pre 5 na sajt, mislim da ce ti pisati tamo negde da pocinje draft u ligi u kojoj igras (ako ne mozes da se snadjes, pitaj ovde), a malo ranije ce sajt automatski izbaciti red kojim biramo. Imamo 7 krugova drafta, u svakom krugu svako bira po jednog igraca. Ne znam koliko ce trajati, pretpostavljam oko 45 min. Ako ne mozes da ostanes sve vreme, makar da budes na prvih par krugova, da izaberes par skijasa koji ce biti konkurentni, a ostatak moze i automatski da ti se dodeli. Ono sto je trebalo pre 5 da se radi si obavio, ne treba vise nista. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...