Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Prosle godine se na fotkama sa mora videlo mnogo vise koze :lolol: , ali mozda je to ostavljeno za hrvatsko primorje, tako da, momci, stay tuned. Gledala sam pre neki dan neke fotke Julie Mancuso sa free skiing-a na Islandu, pa sam, posto su bile super, nastavila da joj listam dalje po albumu, zena je adrenalin dzanki i fotke su joj fantasticne, i naleteh na ovo od proslog leta, sa Shiffrin:

224226_10150959559762693_302555171_n.jpg

:lolol:

Link to comment

Ne razumem sta je htela da kaze. Cuo sam da su se dogovorili sa jos jednim italijanskim trenerom, Walterom Ronconijem. Mada mi je malo cudan izbor posto je poslednjih par godina bio serviser Blardoneju, a pre toga je bio trener Marie Jose Riende Contreras, odlicne spanske veleslalomasice. Livio Magoni, dosadasnji trener, je bio odlican za brze discipline...

Link to comment

I ja sam procitala negde za tog Ronconija, pa me iznenadilo ovo danas. Sudeci po ovome da joj trebaju ljudi koji ce je pratiti, mozda se ispostavilo da nemaju istu "viziju'. Ko ce je znati. Ionako verovatno se slusa nikog sem Massija, ali valjda ce ipak imati trenera.S druge strane, moguce da je ovo samo reakcija na komentare da ce s nekim drugim biti slabija nego sa Magonijem.

Link to comment
  • 6 months later...

Sezona pocinje za 3 dana! :thumbup:Bitno pitanje: hoce li neko da fantazira? http://fantasyskiracer.com/ Mora da se pravi draft, pa ako neko hoce da se igra, da se dogovorimo kad da bude. Ima i pogadjalica za top 10 u svakoj trci. A mozemo da pravimo i svoju pogadjalicu onako kako rade na TdF topiku ako je neko od citavih 5 ucesnika na temi zainteresovan.Od bitnijih vesti pred pocetak, Vonn se izgleda vraca vec u Söldenu, bilo je ili tad ili Beaver Creek, ali posto je u Evropi, valjda je Sölden (gde inace ima dosta snega, ali se najavljuje prilicno blaga temperatura za vikend). Vraca se i Bode Miller posle 20 meseci. Pobednici u Leviju za nagradu dobijaju po irvasa. :kralj:Raskinuli Mancuso i Svindal.Planiram da idem na trku u Åre u martu, tako da odmah najavim ce Tina promasiti kapiju. :isuse:

Link to comment

Aj razmislicu o Åreu, ako bude gusto u veleslalomu i generalnom, preskocicu. :)Super za fantasy, valjda ce se naci jos neko, posto sam naknadno videla da za ovaj sa izborom timova mora biti najmanje 6 igraca (u krajnjem slucaju moze uci i neko sa strane). Ako nas bude dovoljno, draft bi mogao biti u petak. Ako ne, mozemo da igramo samo pogadjalicu.Btw, Vonn ipak preskace Sölden.

Link to comment

Super. Ko hoce da igra, neka se registruje na http://fantasyskiracer.com/ i napise mi ovde koji mu je username tamo, da mogu da se posalju pozivnice za ligu. Mislila sam da draft bude npr. sutra u 19 h ako vam odgovara. Za sad ima nas troje zainteresovanih odavde, ali imam i dvojicu neforumasa koji bi igrali, tako da mislim da cemo da skupimo bar 6 igraca.Edit: Skontala sam da je Evroliga sutra u 19 h, pa moze i ranije, a i kasnije. 17 h? 23 h? Meni svejedno posto ne pratim Partizan.

Edited by Naa
Link to comment

Poslala sam ti pozivnicu za pogadjalicu (PPP Ski se zove liga), a moj drugar ce ti poslati za fantazi ligu (mislim da se ta zove 1 na 1), posto meni nije uspelo da je napravim.Mauci, jesi li ti Mauci? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...