Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Meni zao Slovenca, ali njemu je ovo prvi plasman u 10 u karijeri, pa odmah na podijum. Pevaće on mesec dana sad.

 

Ali opet Norvezani. Svindal se polomio, Jansrud u očajnoj formi i maltene niotkuda Kilde sa brojem 30 do pobede :Hail:

Link to comment

Vec duze vreme ima problem s nogom, cele sezone skija na tabletama. Zabrinuti su, ali mislim da nije upitno da li ce skijati sezonu do kraja, osim ako se stanje drasticno ne pogorsa. Kaze i sam da ne dolazi u obzir da odustane sve dok bude mogao da stoji na skijama i da je spreman da rizikuje cak i ozbiljnije posledice.

Link to comment

Od prvih 7, samo dve zavrsile trku i to tako sto su drugu polovinu staze vozile uspravno sa konstantnim kocenjem. Ali Nadia odveze odlicno i prezivela. Valjda ce se sad taj trend nastaviti.

Link to comment

Zanimljiv veleslalom u Japanu uz ocajnu stazu. Francuzi prva dva mesta. Pinturault drugi podijum u sezoni i druga pobeda, posle kombinacije. Faivre prvi put na podijumu u karijeri i junak dana deda Blardone na trecem mestu. Prvu podijum posle 10 godina :Hail: Favoriti se nisu snasli, Svi do jednog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...