Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Gledam konacan plasman, nekoliko drzava bas odlicno proslo.

 

Francuzi zlato. Nisu mogli ni da pomisle

 

Nemci sva 4 zavrsili. Fritz i Felix Medalje i plus odlicni plasmani Strasera na 10. i Schmida na 17. mestu.

 

Svedjani 5. 6. i 7. mesto, Hargin,. Mirer i Larson.

 

Hrvati 13. Zubcic :Hail: Ivica 15. i Vidovic 26 sa rednim brojem 48. I Zrncic-Dim 27.

 

Samo Austrajanci bez ijednog plasmana.

 

edit: ipak imaju Herbsta na 12. mestu.

Edited by Timmy
Link to comment

Savrseni Granz u drugoj voznji  :Hail:  :Hail:  :Hail: Drago mi je i zbog Felixa,zasluzio je jednu medalju.Horosilov se raspade  :isuse: Hirsera krenulo,prvo Olimpijada,sada Svetsko,pa onda ...

Link to comment

 nekoliko drzava bas odlicno proslo.

 

Svedjani 5. 6. i 7. mesto, Hargin,. Mirer i Larson.

 

Uf, ne moze se za ovo reci da im je odlicno, prilicno su razocarani, nadali su se bar nekoj medalji.

Link to comment

:D Odlican kraj odlicnog prvenstva.

 

Meni se cini da se Rus nije toliko usrao koliko je strasno lose procenio stazu. Nekako je odvezao u slicnom ritmu kao prvu a ovde je trebalo nagaziti gas do daske.

 

Drago mi je za Grangea, veliki car.

Link to comment

Nema medalje za Norvezane u muskom skiatlonu(1.Viljezanin(rus); 2.Kolonja(sui); 3. Harvi(can)). A, vise sam ocekivao neizvesnosti u muskom sprintu ali eto. Takodje je veliko iznenadjene da Marit Bjorgen nije uzela medalju zenskom skiatlonu.

Link to comment

Marit je bila gotova jos na klasik delu, jer je Kalla udarila premocan tempo i odskijala najbolji klasik u zivotu. Na kraju je to i nju verovatno kostalo zlata, jer nije ostalo snage kad je Johaug eksplodirala :Hail: na poslednjem velikom usponu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...