Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

E sad, gde povući crtu?... Nisam se puno uživljavao u sam blog, ali podatak da je čovek suvlasnik firme Saturized iz NS govori da nije baš prodavac magle: tamo radi mislim tridesetak ljudi, imam par poznanika koji su tamo, ok je ta priča. Rade uglavnom za inozemstvo, a mislim i da nije puki outsorce.
pa dobro, moguće je prodavati ovu kvazireligijsku maglu i inostrancima. meni je ceo taj life coach, ____________ (bilo koja engleska reč upotrebljena za otimanje para), viral, itd, presmešan. ali ok, ako ima ovaca, ima i ko će da ih šiša.
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Ok, ne kažem da je to opsenarenje pametno (štaviše), nego da čoveka treba drugačije posmatrati u odnosu na Istoka. Istok isključivo prodaje maglu, ovaj lik radi i nešto konkretno. Valjda.

Link to comment
Ok, ne kažem da je to opsenarenje pametno (štaviše), nego da čoveka treba drugačije posmatrati u odnosu na Istoka. Istok isključivo prodaje maglu, ovaj lik radi i nešto konkretno. Valjda.
u to ime, ja ću 30 dana da pijem rakiju...
Link to comment

napisao sam. dečko razbija posao (nije outsource. sami developuju i nabavljaju poslove. mislim da imaju i predstavništvo u kanadi), ali drugi deo njegovog života je 365 dana lep sa tim budalaštinama, zato je interesantan

Edited by Ravanelli
Link to comment

Nisam čitao blog, niti mislim - jer to jesu gluposti; ptičice, cveće i pozitivne misli. Koliko sam čuo od poznanika kojeg sam pomenuo, firmica je sasvim ok, njih dva drugara počeli od ničeg pa posle 6-7 godina zapošljavaju preko 30 ljudi - što je samo za :ziga: u Srbiji Danas. A da li neko posle tretmana blogom postaje sjeban, nemam pojma; izlagao sam se tolikim blogovima pa mi ništa ne fali... mislim bar.Oću da kažem: lik mi izgleda svakako manje sjeban nego mi hejteri na poluopskurnom forumu.

Link to comment

ako radi, zaposljava ljude, isplacuje im plate na vreme (umesto da im daje pare™), neka pise sta zeli, bolje da pise nego da pije rakiju.

Link to comment

Dragan Varagić - Kako zaraditi 2000 eura mesečno odmah nakon završetka studija?Kako „preživeti“ aktuelan sistem obrazovanja? Na koji način doći do potrebnih iskustava u poslu za vreme studija? Zašto nije tačno da nema posla i da nema para? Da li je kriv politički sistem, političari, profesori... za situaciju u kojoj se nalazite baš vi?U predavanju na temu „Kako zaraditi 2000 eura mesečno odmah nakon završetka studija?“ biće dati odgovori na ova i na još neka pitanja u vezi sa načinima prevazilaženja problema zapošljavanja studenata nakon studija, a ti isti odgovori verovatno neće biti najprijatniji za slušanje...Hoće neko da idemo da prozivamo ovog pajaca? ^_^

Edited by Oxymoron
Link to comment

naravno da je normalno. to sto radi je podsmevanje sirotinji. za to u izvesnim istorijskim okolnostima strada imovina, a lete i glave.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...