Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Podneo sam tužbu protiv osoba koje su postavile onaj sramni klip na YouTube, okaljali su ugled meni kao najuticajnijem blogeru u Srbiji.
Iskreno želim da verujem da nije ozbiljan, stvarno želim da verujem... Možda je i ova kuknjava deo viralnosti?
Link to comment
Iskreno želim da verujem da nije ozbiljan, stvarno želim da verujem... Možda je i ova kuknjava deo viralnosti?
Ukoliko je magarac ozbiljan sa tuzbom red je da forumaski fiskali brane kopkilaha besplatno. Mada mislim da laze, tesko da je neko sastavio tuzbu i predao je sudu istog dana kada se pojavio video. Edited by nautilus
Link to comment

A možda je i baš obrnuto – plata mu je mizerna, tvituje po ceo dan i ima samo jedan slobodan dan…jer je TAKAV! Provalio sam tokom svog radnog veka razne ljude kojim se u nekim fazama rasta organizacije u kojoj rade pruži šansa da prisustvuju nekim treninzima i dobiju šansu da rade neke stvari koje su u tom trenutku way out of their league (u odnosu na poziciju i iskustvo, ne inteligenciju i sposobnost) i onda na pauzi recimo treninga na pitanje zašto deluju “malo” nezainteresovano odgovor je u glavnom tog tipa – “ja za ovaj viral da radim ovo i da tvitujem kad dođem kući, a živim sa matorcima, ne pada mi na pamet” i sl. pri tom rad nije neka fizikalija nego drkanje tastature i prilika da prikupiš neko vrlo skupi i retki viral. Takav stav prema tviteru i životu uopšte je ovde vrlo česta pojava, a u realnosti žanješ samo i isključivo ono što si posejao.

Link to comment

ma normalno da se zajabava (sada). sad pokusava da iskoristi momenat, i da "zajase" neocekivanu priliku. no, se za'ebo oko bitne stvari. nesto k'o karleusina ideja da je svaka vrsta popularnosti dobra. ovim glupostima ce zauvek ostati medj rajom, i na njima moze da "pliva". no ce teze medju prave igrace. a najverovatnije stvarno tripuje NLP. master of puppets ovo ono.

Btw, imate pravo 1 da pogodite ko je autor sledećeg carskog citata:
ja mislio Varaga. al' on strogo vodi racuna o netetikeciji, upotrebio bi "poslovnije" izraze.
Link to comment

Laze Istok sto se tice tuzbe. U Prvom osnovnom sudu u seprembru nije predata nikakva tužba u kojoj je stranka Istok Pavlovic. Provjerio sam sad na sajtu.

Edited by nautilus
Link to comment

Ovde se desilo sledece: Istok je pohisterisao zbog napada na njega i u nekom trenutku je svoju histeriju sublimirao u viral™, ubedivsi sebe da je ovo od pocetka samo PR stunt. Nezrela i sujetna licnost sklona manipulacijama. Nadam se da nicija porodica ne zavisi od njegovog kapitala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...