Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Istok Pavlović@istokTakođe, advokat mi je rekao da mogu da tužim sve vas koji ovde iznosite klevete na račun mog ugleda, kazna je do 100.000 din samo da znateExpand

Istok Pavlović@istokUskoro spremam novi projekat... videćete svi vi hejteri ko je stvarno najveća zvezda ovde... ima sve da pršti od lajkova... DA SE ZNA!!!Expand

:)

Edited by pacey defender
Link to comment

ja sam operisana od humora, treba mi uputstvo za upotrebu istoka: jel se zeza on?zeza se, jel da? mislim, sad vec nije moguce da ozbiljno misli.kakav narcis, ko tadic na steroidima :Dodlicna mu je muzikica. a cak ni ne zna note i skale! cist genij.

Edited by morgana
Link to comment
ja sam operisana od humora, treba mi uputstvo za upotrebu istoka: jel se zeza on?zeza se, jel da? mislim, sad vec nije moguce da ozbiljno misli.kakav narcis, ko tadic na steroidima :D
pa ne diraj tadija, kako da ga zaboravimo, ako ga neko stalno izvlachi i mece na steroide ^_^
Link to comment

ma najbolje da je vazan dacic, toma i ostale prolazne pojave, pored zivog tadica. razmisljaj sa stanovista vjecnosti!meni je tadi zabavan, a moram necim da se zabavljam do cg izbora u oktobru.

Edited by morgana
Link to comment

kao prvo, ne mogu da verujem da je covek isto godiste kao ja! (mislim, zato sto izgleda kao da mi moze biti cale, ne zato sto mislim da kreteni nikako ne mogu biti mojeg godista...)drugo, evo vam ga Prof. Istok, napravio viralni post. Again! Jedite se dusmani.... :)

Link to comment
Istok Pavlović@istokTakođe, advokat mi je rekao da mogu da tužim sve vas koji ovde iznosite klevete na račun mog ugleda, kazna je do 100.000 din samo da znateIstok Pavlović@istokUskoro spremam novi projekat... videćete svi vi hejteri ko je stvarno najveća zvezda ovde... ima sve da pršti od lajkova... DA SE ZNA!!! :)
crybaby2.jpgstrašno je ako se ne zajebava... mada, strepnja mi dublja od morganine nade. Edited by Joshua
Link to comment
Opa, pa jel se se to Istok malo razocarao zbog toga sto njegovo pisanije nije imalo odgovarajucu reakciju pa sada pise tvitove kao da mu besna rulja sa bakljama stoji ispred kuce.
Misliš?
DUSAN MARJANOVIC on September 14th, 2012, 1:51 pmA možda je i baš obrnuto – plate su im mizerne, rade po ceo dan po tržnim centrima i imaju samo jedan slobodan dan…jer su TAKVI! Provalio sam tokom svog radnog veka razne ljude kojim se u nekim fazama rasta organizacije u kojoj rade pruži šansa da prisustvuju nekim treninzima i dobiju šansu da rade neke stvari koje su u tom trenutku way out of their league (u odnosu na poziciju i iskustvo, ne inteligenciju i sposobnost) i onda na pauzi recimo treninga na pitanje zašto deluju “malo” nezainteresovano odgovor je u glavnom tog tipa – “ja za ove pare da radim ovo i da učim kad dođem kući, a živim sa matorcima, ne pada mi na pamet” i sl. pri tom rad nije neka fizikalija nego umni rad i prilika da prikupiš neko vrlo skupo i retko znanje. Takav stav prema poslu i životu uopšte je ovde vrlo česta pojava, a u realnosti žanješ samo i isključivo ono što si posejao.
SEVKE on September 15th, 2012, 10:41 amDa si okacio i njenu fotografiju ona bi verovatno vec trazila drugi posao.
:fantom:
Link to comment
a u chemu je fora sa tim viralnim stvarima? mislim, opcenito?
pa ono, ti snimis bebu kako se smeje, stavis na youtube, pogleda snimak 100 miliona ljudi, od svake reklame na koju neko klikne ti dobijes par centi, i za par godinica, imas dovoljno da posaljes tu bebu jednog dana na koledz, americki. a mozda i bebinog brata. true story. na primer.(a viralno je kljucno, jer da nije bilo viralno, pogledali bi samo rodjaci i prijatelji, i ne bi tu bilo para ni za kafu...). boze, bubo, pa, VIRALNO!!! Edited by rajka
Link to comment
jbt, ovo je carski. covek se ladno obraca svojim "fanovima". on izgleda stvarno veruje u sve to..
pa ima on fanove, npr. jedan je napisao'ti si veliko razocarenje za blogersku zajednicu', a u vezi sa ovim incidentom
Link to comment
pa ono, ti snimis bebu kako se smeje, stavis na youtube, pogleda snimak 100 miliona ljudi, od svake reklame na koju neko klikne ti dobijes par centi, i za par godinica, imas dovoljno da posaljes tu bebu jednog dana na koledz, americki. a mozda i bebinog brata. true story. na primer.(a viralno je kljucno, jer da nije bilo viralno, pogledali bi samo rodjaci i prijatelji, i ne bi tu bilo para ni za kafu...). boze, bubo, pa, VIRALNO!!!
pa boze rajka, ako je that simple, koj moj se ja bakcem sa ovim matematikama. umesto da zadam da klikcu ljudi ^_^idem da slikam bebu :s_w: Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...