Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

Čekaj, kako to sad mislite samo on i porodica, je l' to još nismo zvanično prešli na saradnike i prijatelje? :huh:Mislim, ako nismo, da odložim ovu hajku na kojoj radim™ za sutra...

Edited by Oxymoron
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Mislim da bi bilo fer sa Istokove strane da čestita hajkerima na uspešno primenjenom konceptu VIral kao sudbina, velikog majstora blogosfere Zapada Todorovića.

Link to comment

Opa, pa jel se se to Istok malo razocarao zbog toga sto njegovo pisanije nije imalo odgovarajucu reakciju pa sada pise tvitove kao da mu besna rulja sa bakljama stoji ispred kuce.

Link to comment

Rekao bih da se zajebava sa tim tvitom :) Mada stvarno ima fanove, to je najtužnije.A na videu je ostavio komentar gde je bio u fazonu "Super ste što svi branite prodavačicu" pa ga je obrisao. Milsim da je nešto slično napisao i na fejsu, nisam siguran.

Link to comment
jbt, ovo je carski. covek se ladno obraca svojim "fanovima". on izgleda stvarno veruje u sve to..
Ma lik je utripovao da je nekakav guru.Pajsad ovo
Flash sajtovi su fascinantni, ali su zatvoren sistem koji u današnjem webu ne može da pije vodu. Ako ja, kao bivši "Flash guru" to kažem, onda vam je jasno koliko je sati.
http://www.designed.rs/intervju/istok_pavlovic Edited by pacey defender
Link to comment

u je, internet guru gusla o sveopstem i ociglednom trendu u tom momentuguru :rolf:i jebote, ako nije 1500 puta pomenuo taj genijalni i najbolji na srpskom netu flash sajt koji je napravio sa svojim drugom, nije ni jednomi to u doba kad izvjesni drugi flash dizajner iz srbije biva uvrsten u taschenovu knjigu o flash sajtovima i kojekude jos

Edited by morgana
Link to comment

Pazi kakav start na Dizajn zoni pre 6 godina:

Aug 15 2006, 01:04

Dragi posetioci,Prvo kratak uvod za one koji me ne znaju. Ja sam Istok Pavlović, poznati srpski flash guru koji nema čak ni svoj sajt. Moraćete da mi verujete na reč, a možete da posetite i neke od sledećih linkova: 1, 2, 3, 4. Eto, napravih konačno neki portfolio online smile.gif

http://www.dizajnzon...php?t18887.htmlBtw, imate pravo 1 da pogodite ko je autor sledećeg carskog citata:
Moj dobar drug, poznati internet guru Istok Pavlović..,

Milan Strongman

Edited by pacey defender
Link to comment
Opa, pa jel se se to Istok malo razocarao zbog toga sto njegovo pisanije nije imalo odgovarajucu reakciju pa sada pise tvitove kao da mu besna rulja sa bakljama stoji ispred kuce.
ko će drugi hajkati do vasa - eno ga muči čumetovim faksom i uvaljava u katran i epigone :lolol:zlo mi je od smeja zbog svega ovoga.inače, vasu mi preporučilo zbog sličnosti sa zapadom. svi ste bre isti! ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...