Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

Istokov mozgić nikako da shvati da neki problemi nisu rešivi ličnom inicijativom i pozitivnim razmišljanjem, nego jedino institucionalnom reformom.
ček ček, ti stvarno misliš da Istok veruje u to što propoveda i da to nije samo PR da bi dobio tezge u dravnim strukturama ?
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Mislim da nije toliko prosto. Ne sporim korist koju iz toga izvlači, ali ne mislim ni da to priča samo iz koristoljublja. On je i propagator i žrtva ideologije koju širi.

Link to comment
Ako on nije, ima ko jeste! Što rekla Sara Pejlin - it's all about job creation!
OK, ja se stvarno ne razumem u pr poslove, ali ko je klijentela firme koja ima jednu stranicu internet prezentacije koja izgleda ovakohttp://www.prpepper.com/pri čemu daje link na blog vlasnice koji je kudikamo popunjeniji. Tu ima i ovu crticu o poslu
I established ‘PRpepper’ agency less than a year ago. Throughout the year, I worked fifteen hours a day on average. I tried to implement everything I thought I knew. That was important. I have worked in politics (Slovenia, Serbia), for NGOs (Bosnia and Herzegovina, Serbia), for companies (Croatia, Slovenia, Serbia). The names, topics and how-to’s will be used to create case studies. I reluctantly use blog for advertising. Things are as they are. That’s the spirit I like to show. Do not claim- demonstrate! Therefore, I intend to demonstrate all this at conferences, soon.
Jel ona "pravi" privatnik ili jedna od onih povezanih osoba koje vlada unajmi da im organizuju promociju kampanje za promociju zaštite sredine na koje se troše pare iz budžeta?
Link to comment

Moj novi favorit je stanoviti Boris Krstović. U nekom tekstu je opljunuo po restoranima što naplaćuju famozni kuver. I to je ok.ALi čoveku se sve pomešalo u glavi pa mu nije jasno zašto ljudi odlučuju da na pauzi za ručak jedu s nogu nešto što košta 2-3 eura, kada mogu da sednu u restoran i pojedu nešto za 6 eura.

Šta konkrerno hoću da kažem - premda je NBG/Arena možda i najveća beogradska"white collar" zona, listom svi ručavaju s nogu. Zašto se odlučuju za girose, kineze, sendviče umesto da sednu i ručaju - ostaje apsolutno nejasno. Sa druge strane, restoranima očigledno fali malo preduzetničke motivacije da u periodu od 1-3pm nude dva, tri "dnevna" jela u rangu pet evra, što je apsolutna praksa svuda u Evropi.
Kada sam dobio račun, umesto očekivanih 650 din za salatu, total je iznosio 780 :) Tan-taaaan. Popio sam 130 din za kuver.
http://www.boriskrstovic.com/wineblog/3025-zasto-me-restoran-novak-vise-nece-videti.html
Link to comment
tako se ja uvek pitam zasto ljudi ne lete prvom klasom, kada je daleko udobnije...
Ili na primer - ona vrlo čudna praksa da ljudi u prodavnici gledaju u cene na rafovima. Treba misliti pozitivno i uzeti sve što život pruža :)
Link to comment

Zato sto je u ekonomskoj klasi bolji provod :s_d:Bio je pre par meseci po bgu onaj straus, vidim sad je nesto zatvoren lokal koji su imali na zelenjaku, ne znam kakva je situacija sa ostalima. Oni su imali kuvana jela po menza ceni (a nisu bili toliko los). Dakle ta famozna 2 evra ili ti pljeskavica-klasa. Ja tu cesto zdrao a bilo je i ljudi. Uz malo jaci marketing mogao je taj biznis da se razvije a bila bi i nacija mozda malko zdravija.

Link to comment
ALi čoveku se sve pomešalo u glavi pa mu nije jasno zašto ljudi odlučuju da na pauzi za ručak jedu s nogu nešto što košta 2-3 eura, kada mogu da sednu u restoran i pojedu nešto za 6 eura.
Mozda je mislio da se jede svaki drugi dan, ali zdravo. Meni logicno.btw. postoji jedan pozamasan sloj ljudi pozvanih da napisu koju Javnu Rec a koji su kopletno odlepljeni od srpske realnosti. E sad, jasno je da svako zivot gleda iz svoje rupe (ili ekonomske klase) ali ako posmatras ljude po gradu dok setas prema "Novaku", valjda ces da prepoznas prostu realnost da je nekome i "2-3" eura za obrok mnogo.Nisam nacisto da li su oni namerno neosvesceni ili se foliraju. Edited by CowBoy
Link to comment

stvarno ne znam sta je veci problem, naci ljucki komad odela u springfildu, ili ga fotografisati ^_^dajte josh malo tih problema!

Edited by thermal bug
Link to comment

Skoro svaki put slikam neke stvari u SPF-u, Povuci & Medvedu™ i slično... Nikad mi nisu rekli da ne smem, tj. nisam imao bilo kakvu interakciju sa bilo kim povodom slikanja. I can't quite put my finger on it, ali razlog je možda što ne praktikujem da srdačno™ prilazim kako bih smarao zaposlene nebulozama irrelevant to the working man i evanđelisao o dominaciji™ društvenih mreža. Drugi, verovatniji razlog je da je, mukica, ceo happening prosto izmislio da bi imao o čemu da bloguje. :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...