Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

laugh.gif resenje svih zivotnih problema: iznajmis salonac na Tasmajdanu i Bog da te vidi
eh sad, ako je verovati autoru, resenje je ziveti u cricciethu a ne u saloncu na tasmajdanu. samo je on i tim zadovoljan. evo sta autor kaze o sebi - skinuto sa 365 sajta
Tibor je sin i brat. Najpre. Bratanac, potom, par puta. Kum i najbolji drug. Voli sladoled, kuvanje i chablis. Piše blog dok traži svet po Kjerkegoru i Svetom Franji. Da može živeo bi u Cricciethu. Omiljena boja narandžasta, omiljeni miris lavanda, omiljena reč - hvala. Molim. Citat života - Jovan 1:20. Moj svet bi dizajnirao Mark Jacobs.
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

@adama dobro, meni je nekako irelevantno kako su se predstavili u tih par rijeciali ako idu na siru podrsku, a idu cim prave fondaciju, angazuju pr-ove ovog i onog da pisu po tekst za njih, gordanu comic, komtrejd da im podrzi projekat, morali su da budu svjesni rizikada ne idemo uopste do ovih preduzetnickih ogavnih reakcija u stilu miodraga kosticanisu pocetnici, organizovali su blog open, dobili za to podrsku ministarstva/sekretarijata za informaticko drustvo i pokrajinske vlade. znaci, znaju kojim putevima se ideja siri, i znaju da odredjene firme vode racuna o odnosima sa blogerima u okviru odnosa sa javnoscukad vec pominjem odnose sa blogerima, u vezi teorije zavjere: sasvim bi ok i nista novo bilo da se radi politicka kampanja za taj sitan dio javnosti. domet je mali, ali je mali i trosak, a ima razloga da se mladim ljudima, sto blogeri jesu, obrati mekse, jer se oni opiru tradicionalnoj politickoj propagandi (mladi ljudi, ne samo blogeri). sto ne govori nista o nastanku projekta, ali eto, kazem kao kontra tezi o paranoji teoreticara zavjere.

Edited by morgana
Link to comment
e jbt, baš ste se ostrvili. meni taj jona deluje kao dobar dećko.
i meni, zezanje na stranu. svidja mi se sta je napisao za ljude sa Pestera itd.
Link to comment
Ajde da se na tome zadržao, optimizam i lokanje, ali kako je došao do zaključka da je 1) prihvatanje džabe piva = empatija, i 2) da se empatija nekako nagrađuje, u njegovom slučaju stanom? :blink:
1) Penzos je star i sam => penzos pati. Provodjenje vremena sa nekim ko pati = empatija2) To je iz hriscanstva. Neko dobije vecnost u raju, a neko povoljno iznajmljen stanUostalom, evo sve pise u ovome sto je Hella linkao
Pokusacu da budem apsolutno jasan na samom pocetku - a pisem ovo u svoj svojoj hirscanskoj samilosti - sto se mene tice Tomislav Nikolic moze sve sta god hoce. Da se dehidrira, da se hidrira, da umre
Empatija Edited by MancMellow
Link to comment
i meni, zezanje na stranu. svidja mi se sta je napisao za ljude sa Pestera itd.
nemam pojma kakav je covek al je svakako najpismeniji na onom sajtu - bar koliko ja videh. a sto se tice sadrzaja, nije da nije zasluzio da ga se potkaci. mnogi su najebali i za manje. sledeci put ce valjda biti pazljiviji.
Link to comment
....kad vec pominjem odnose sa blogerima, u vezi teorije zavjere: sasvim bi ok i nista novo bilo da se radi politicka kampanja za taj sitan dio javnosti. domet je mali, ali je mali i trosak, a ima razloga da se mladim ljudima, sto blogeri jesu, obrati mekse, jer se oni opiru tradicionalnoj politickoj propagandi (mladi ljudi, ne samo blogeri). sto ne govori nista o nastanku projekta, ali eto, kazem kao kontra tezi o paranoji teoreticara zavjere.
Hm. S obzirom na godinu proizvodnje, ja sam pretežno u kontaktu sa malko starijim blogerima. Moj privatni utisak je da bi bilo kakav, a ne "malo mekši" pokušaj političke propagande vrlo neslavno propao, ako tako razmišljamo, hipotetički. Meni oni deluju otprilike kao taksisti (bez uvrede ikome): grupa individualaca, koji su registrovani (kao radnja) svako za sebe, po potrebi mogu da se udruže (ali samo ako nađu za shodno/neki zajednički interes), inače - slaba vajda. A inače su skloni da se odupru i zubima i noktima ako naslute neki vid manipulacije...Možda se varam, jer naša blogosfera nije velika, a ja ipak "vidim" samo jedan segment.
Link to comment

Jao, kako bi tek taj covjek bio optimistican kad ne bi znao da mu se pod prozorom nalazi bista jednog diktatora und pukovnika KGBa.A tako je malo potrebno za srecu, salonac na Tasmajdanu i par putovanja godisnje.

Link to comment

majka mu stara, koliko košta najam salonca na tašu? el baš toliki luksuz?ovo malo počinje da me podseća na čedu i džip i odela.

Edited by Gonzo
Link to comment

Ovaj topik je ča-ro-baaan :)Lagano se diskusija pretvorila u disekciju marketinga u Srbiji, što je svima milo, mada ne bi se trebalo potrošiti na ovom primeru jer ćemo tokom ove predizborne godine sigurno uživati u mnogim sličnim pokušajima šminkanja kadavera.Najgore je, što reče neko od forumaša, kada šminkeri počnu da veruju da odrađuju nekakvu društvenu misiju a ne još jednu tezgu za svoju firmu/stranku. To mi je totalni poraz ličnog dostojanstva, videti pametne i obrazovane ljude koje si nekad poznavao, sada kao kompanijske zombije. A opet, ima onih koji bez obzira koliko su zagazili u prodaju magle, ipak sačuvaju svoj integritet, uz velku pomoć sarkazma. Za mene su to heroji i dobitnici tranzicije, pa dal radili za 200 ili 2000eur.Svaki dan je borba, i nekad se čovek skrši i povuče u svoju rupu uz dozu anestezije, nekad je na vrhuncu svojih sposobnosti, iz dana u dan, to je realna pozicija. Pričati o pesimizmu ili optimizmu kao opredeljenosti je neozbiljno, a može biti uvredljivo.Mene ova tema baš pogodi pred 20-godišnjicu male mature, kada su neminovna (prećutna) razvrstavanja na gubitnike i dobitnike. Koliko sam čuo, već je došlo do sukoba i podele u organizaciji okupljanja, tako da ćemo imati dve paralelne žurke. Tako je to, die and let die cool.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...