Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

ne mogu da se zakunem ali deluje mi da je ovaj jedan pricao o sopstvenoj twitter uticajnosti bez imalo ironije.

 

btw, kad cujem ovo tviteras, u kontekstu kao da je to neko zvanje jbt, nije mi dobro.

Edited by Patty Lee
Link to comment

Juhu, neko je najzad dao preko potrebne pare da se zaštiti Dinča od ljudi koji mu tvitnu da mu je šala šalo i Bojana Maljević od komentara tipa jebo bi te al pre 20 godina.

 

 

EDIT: ima dakle ceo serijal

 

Tek sad odgledah ovo. Katastrofa, počev od one analogije sa puštanjem muzike iz stana. Ne, batice, ti si javna ličnost, a tvoj stand-up je tvoj javni posao. On je dakle upućen celoj javnosti. Nije te taj lik prozivao zbog nečega iz tvog privatnog života, nego upravo za kvalitet tvog javnog nastupa. Jebiga, to je cena slave, pa čak i te malecne koju ti uživaš. Ne prija ti? Promeni posao, mnogi baš zbog toga i jesu. Ali brate, nemoj da se žališ na ono što je part and parcel posla kojim si odabrao da se baviš.

Link to comment

Katastrofa, počev od one analogije sa puštanjem muzike iz stana. Ne, batice, ti si javna ličnost, a tvoj stand-up je tvoj javni posao. On je dakle upućen celoj javnosti. Nije te taj lik prozivao zbog nečega iz tvog privatnog života, nego upravo za kvalitet tvog javnog nastupa. Jebiga, to je cena slave, pa čak i te malecne koju ti uživaš. 

totalna konfuzija u glavi. lik prica kako ljudi cesto pomesaju njegov posao sa slobodnim vremenom koje provodi po drustvenim mrezama, a on upravo koristi drustvene mreze da promovise svoj posao. pa kad mu neko kaze da nije duhovit, to je kritika njegovog slobodnog vremena ergo nasilje na netu?!

 

meni je naravno najjaci utisak klip sa bojanom maljevic tj. koliko je bojana maljevic ocajna glumica. 

Edited by Patty Lee
Link to comment

Tek sad odgledah ovo. Katastrofa, počev od one analogije sa puštanjem muzike iz stana. Ne, batice, ti si javna ličnost, a tvoj stand-up je tvoj javni posao. On je dakle upućen celoj javnosti. Nije te taj lik prozivao zbog nečega iz tvog privatnog života, nego upravo za kvalitet tvog javnog nastupa. Jebiga, to je cena slave, pa čak i te malecne koju ti uživaš. Ne prija ti? Promeni posao, mnogi baš zbog toga i jesu. Ali brate, nemoj da se žališ na ono što je part and parcel posla kojim si odabrao da se baviš.

ovo je 10x gore, ovim sebrilitijima hiljade dokonjaka pucaju na fizički izgled simultano, pa ove opet boli dupe.

tip jednostavno treba da uzgoji par komada™. ne smem ni da pomislim kako bi reagovao da mu, kao u slučaju dženifer garner, kažu da liči na duck's twat, npr.

 

edip - setila se imena aflekove žemske

edip 2 - idem sad da tražim maljevićku i da vas mrzim avansno...  <_<

Edited by Joshua
Link to comment

e do kurca.

 

pazi ti te slinave degenerike, smrdljive grebatore koji se žale da ih kritikuju na tviteru, to je njima, plačipičkama, jalovim, beskorisnim paramecijumima - nasilje. 

 

jao što nisam Pol Pot, videli bi oni šta je nasilje, pička im materina žvalava.

 

 

kakvo najjadnije 'kme, jedan mi je rekao, drugi mi je rekao' drukarenje.

posebno je jadno što je sve to umotao u 'mrze me samo zato što sam inovator/dovlačim sa zapada/mrze me nacoši' priču.

pa jbte, možda stvarno nisi smešan, jel ti to nije palo na pamet? 

nemam pojma ko je ovaj tip, niti me posebno zanima da mu tražim uratke. ovo je toliko jadno, da mi se uopšte i ne informiše o njegovom stendapu, pa makar bio i džordž karlin. mada, čisto sumnjam s obzirom na stav koji ima.

 

 

totalna konfuzija u glavi. lik prica kako ljudi cesto pomesaju njegov posao sa slobodnim vremenom koje provodi po drustvenim mrezama, a on upravo koristi drustvene mreze da promovise svoj posao. pa kad mu neko kaze da nije duhovit, to je kritika njegovog slobodnog vremena ergo nasilje na netu?!

 

meni je naravno najjaci utisak klip sa bojanom maljevic tj. koliko je bojana maljevic ocajna glumica. 

 

negde se upravo snima spot u kom uplakane uticajdžije čitaju ove postove  :cry: 

internet nasilnici jedni! nije forum smislila tetka iz Kolašina.

 

(obavesite Zapada Todorovića o ovome pod hitno)

Link to comment

kampanja je fejl, nespretna je...

 

spotovi sa Eniacom i Vanjom Bursać su žešće retardirani. O kakvim ona fanovima i antifanovima priča, mila majko...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...