Jump to content

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Nek im neko ko ih zna kaže da preprave englesku sekciju, a nek neko ko zna bolje od mene prepravi i ovo što sam ja napisaoLifestyle Belgrade campaign seeks to awake the sparkle of curiosity, lust, that sweet feeling in the stomach at the very mention of the word “Belgrade”. White as Belgrade, alive as Belgrade! Among us we have first, but also fourth generation of true, intelectual Belgradians – doctors, professors, philologists. We love all Belgrade rivers, all its hills. We live life to the fullest, for there’s only one! And we share it on Instagram!

Link to comment
cek ovo je onaj restoran sto ima dva nivoa?
Ne bre, nego na spratu u smislu na spratu Enjuba 70, spolja prema IMT-u, sa desne strane gledano od tramvaja. Ima još par tako tih lokala u kojima hasaju zaposleni Kinezi, ali moram priznati da dugo nisam bio, pa se možda to sve i izmenjalo/ispremeštalo.
Link to comment
Pitanje verovatno za Pejsija. Gde bi mogao da se vidi konkurs koji je TOS raspisao za ovaj projekat, ko je ucestvovao i na osnovu cega su AMP&co. dobili ?
Hvala što pretpostavljaš da bih ovo mogao znati :), ali nisam uopšte ispratio gde je konkurs objavljen i ko je poslao dve lošije ponude. Forumaši su u petak pre podne naveli neke detalje u vezi sa konkursom.
Link to comment

pa ja sam shvatio da nije samo ruganje nego i daje fora da se pokaže kako se sa 0 para iz budžeta može napraviti nešto i bolje i originalnije i autentičnije i kulje. Što su i uspeli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...