Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

Treba malo više pažnje obratiti na njih, a i sam projekat BR je i pokrenut, između ostalog, kao odgovor na sva ta lažna predstavljanja Beograda i Srbije.Pratite ih, sjajni su.

Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

uh, ceo dan sam se nervirao oko ovih Anamarijinih tvitova i hteo da napisem nesto ovde u vezi toga... al sad vise nemoram. these guys made my fucking day !kakvi bogovi :0.6:

Link to comment

Ja sam povredjena. Prosledih link gospodjici AMP a ona ni hvala da mi kaze.Samo me blokirala:(Nije lepo od nje.

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

belgrade raw su carevi. :Hail: celo prepodne sam mozgala (eto kako tracim drzavni praznik) kako u sustini i treba biti lifestyle fashionista ili makar imati takav neki set of mind, jbg, mozda je linija manjeg otpora ali to je def. pravi put u zivotu, iliti takvi svakako prodju bolje. ovo mi je totalno ulepsalo dan. jebes lifestyle fashionistas.BGRAW120909027CM-1024x682.jpgPosle teškog radnog dana u kancelariji na Novom Beogradu, opustite se uz živu muziku! :Hail:

Ti, ti! Ti si mi kriv! Otkako si nam preneo dzentrifikaciju i izneo sav evidence o nevidjenom kretenizmu doticne.I sto sam odonda pocela da pratim tviter Biljane Srbljanovic i sto sam skontala koji je kreten i ona.
a meni malo lakse sad kad znam da nisam samo ja zivela pod stencugom. :happy: symeu fala lepo sto nas edukuje (ovo bez ironije).i fala forumu sto se ne osecam kao debil zato sto mislim da je ova kampanja trulez (ova dzentrifikovana). patetika over and out.
Link to comment
Ovo je gore na spratu, okej je has ako hoćete nešto masno i prenadrkano svime što vam šteti.
cek ovo je onaj restoran sto ima dva nivoa? obozavam da sedim gore, osecam se ko da sam u nekom sajberpanku ili blejd raneru.e, ovo je moj Beograd. kakvu su selekciju slika napravili, kako su zakucali i objasnili...ovo je veliki dogadjaj. nije dovoljno nekoga otreskati o pod, potrebno je pokazati da umes bolje, ako imas resurse, a ovi ih imaju na tone. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Treba malo više pažnje obratiti na njih, a i sam projekat BR je i pokrenut, između ostalog, kao odgovor na sva ta lažna predstavljanja Beograda i Srbije.
Не да су цареви, него су тачно извукли Београд какав се мени више свиђа него оно нашминкано просеравање. И, да не грешим душу, исто мисле и Амери које сам довлачио овамо.
Link to comment
e, ovo je moj Beograd. kakvu su selekciju slika napravili, kako su zakucali i objasnili...ovo je veliki dogadjaj. nije dovoljno nekoga otreskati o pod, potrebno je pokazati da umes bolje, ako imas resurse, a ovi ih imaju na tone.
Upravo. Nisu napravili parodiju (sa skrnavim engleskim i imitacijom narcistickog fotkanja samih autora), nego bolju verziju projekta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...