Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

A sad mi je spontano pala na pamet i prikladna fora - if she belongs to a castle, I hope it's...
... Harrenhal. Kontam da bi lifestyle.westeros.travel bio najpozitivnije mesto na internetu. Craster's Keep is an ideal place to meet up with friends and exchange gifts!
Link to comment
Dobro, tu je rec o najobicnijem neznanju cini mi se, zaista
To je i najveci deo problema. Njen ili njihov autoritet se sastoji u tome da su negde bili i nesto videli, pa sad hoce da objasne. To sto nista nisu naucili, ili ono sto jesu su naucili pogresno, je manje bitno.Nijedan francuz™.
Link to comment
To je i najveci deo problema. Njen ili njihov autoritet se sastoji u tome da su negde bili i nesto videli, pa sad hoce da objasne. To sto nista nisu naucili, ili ono sto jesu su naucili pogresno, je manje bitno.Nijedan francuz™.
Sto je najgore, taman tu negde je i Biljana Srbljanovic kad krene da drzi lekcije Srbima.
Link to comment

ne kapiram, jel ovo odgovor na projekat Ane Marije? isti je templejt.inace, jako volim fotke Belgrade Raw kolektiva, ali ih nisam gledao na netu pa ne znam kakav je ovo sajtcekaj, pa oni su stvarno napravili odgovor na projekat? koji jebeni bogovi :Hail:ovo mi vraca veru u ljude. briljantno, jebeno briljantno

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...