Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

:lolol:Zapad je car, ni ne postoji, a jebe.Sad bez šale, meni užasno teško da poverujem da je neko, iko, "kombinacija" Istoka Pavlovića. Mozak mi zatrokira na takvu pomisao, a želudac se zgrči.
Ja nisam verovao.
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Istok je Cupricanin?! To objasnjava mnoge stvari.
to niko nije znao u gimnaziji, evo ja sad prvi put čujem. ne znam šta bi to što je iz nekog konkretnog mesta uopšte moglo da govori o njemu, ali znam da dosta govori to što je činjenicu da je do 6. razreda živeo u drugom gradu potom prikrio.
Link to comment
to niko nije znao u gimnaziji, evo ja sad prvi put čujem. ne znam šta bi to što je iz nekog konkretnog mesta uopšte moglo da govori o njemu, ali znam da dosta govori to što je činjenicu da je do 6. razreda živeo u drugom gradu potom prikrio.
Ma Moca je Jagodinac, on to iz tog ugla. Ja ga npr. razumem :D
Link to comment
Sad bez šale, meni užasno teško da poverujem da je neko, iko, "kombinacija" Istoka Pavlovića. Mozak mi zatrokira na takvu pomisao, a želudac se zgrči.
Ne pratiš na času, a ja sam skontao otkud mi je možda opskurno poznata nova 365 heroina. :lol:
Video danas Istoka & Istoquette™ ispred Delte. Izgledaju kao dva nasmejana blažena gugutava morža, naročito on sa usiljenim osmehom i mahanjem uz korišćenje svih 5 razigranih prstića pri ispraćanju na bus. Prosto se osetim empowerovano, dan bude lepši, hrana ukusnija i svet bolje mesto za život posle svakog ovakvog nehotičnog RL češkanja o detalje iz daily rutina našeg harizmatičnog flagship 365 mâga.Š, š, š, š, Shipons... ^_^

Koja smo Ozna, boktemazo... A nekako ima smisla, ponaša se kao she-Istok i bloguje besmislice u istom papirnom izdanju kao Istok.edit: ... dodao možda gore, fakat je da nisam siguran i da je davno bilo. Ali bilo bi do jaja da jeste. :D

Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...