Jump to content
IGNORED

Južnoamerički fudbal & copa libertadores


Mark Rothko

Recommended Posts

Najbolje opisano u naslovu jednog teksta:

 

The Copa Libertadores final, second leg, in which nothing happens … twice

 

Btw vec od 12.12. pocinje zavrsni turnir klupskih kontinentalnih prvaka u Emiratima.

 

 

Link to comment

realno bi bilo da se diskvalifikuje JA konfederacija, da nemaju predstavnike na Fifinim prvenstvima neko vreme, kao i argentinski savez iz njihovih takmičenja. ali pošto za to neće biti muda u Fifi, neki minimum je da se River izbaci na duže vreme iz evropskih™ kupova. kakva crna nova utakmica, moraju jednom da se nauče pameti

 

Edited by levi
Link to comment
3 hours ago, levi said:

realno bi bilo da se diskvalifikuje JA konfederacija, da nemaju predstavnike na Fifinim prvenstvima neko vreme, kao i argentinski savez iz njihovih takmičenja. ali pošto za to neće biti muda u Fifi, neki minimum je da se River izbaci na duže vreme iz evropskih™ kupova. kakva crna nova utakmica, moraju jednom da se nauče pameti

 

Реално ко тебе пита. Ишта, икад...

Link to comment
On 27.11.2018. at 6:48, Giggsy said:

pa da Djenova se sjajno pokazala kada smo mi igrali protiv Italije, stvarno steta da im ne daju jos jednu takvu tekmu.

 

A vidim da se spominje i fudbalski centar u vidu 1 Katara. Mozda bolje KSA, ako nista drugo ne bi bilo nereda na tribinama.

Link to comment

Ma, kakav Katar.

 

Situacija je, da pojednostavimo, ovakva:

 

- Odluceno je da se druga utakmica igra van Argentine (Djenova, Paragvaj, cak i Brazil se nudili)

- Boca ne zeli drugu utakmicu i trazila je da River bude diskvalifikovan i zato se ceka odluka Disciplinskog suda CONMEBOLA. Ako odluce da nema razloga da se nesto menja, Boca mora da igra, ako osude River, nema druge tekme.

 

Dalje - ovde vec ni ja ne znam i morao sam da pitam neutralne Argentince - ako odbiju Bocu, igrace jer nemaju izbora, ali ce svakako dalje ici na Arbitrazni sud da poniste odluku. A ovo moze se desiti nekoliko dana pre polufinala SP za klubove.

Naravno, provlaci se pitanje i pretnji Perezu i Tevezu, koji mozda nece igrati zbog pljuvanja CONMEBOLA

 

Cirkus svakako

Link to comment

Koliko znam, imigranti iz djenove su imali ulogu u osnivanju oba kluba, pa je kao zato grad djenova ponudila domaćinstvo.

Kapiram boku i zahtjev da se meč registruje službeno, ali nisam siguran da će se tako nešto moći desiti jer se incident desio van stadiona i, ako sam dobro shvatio, policija nije dobro organizovala pratnju.

U svakom slučaju, ovdje više nema dobre odluke. I river i argentinski fudbal i conmebol su se propisno obukali. Iako nije prvi put, mislim da će imati veće posledice nego ranije, ali ne vjerujem da je zadnji put da se ovako nešto desi.

Link to comment

Sam klub nije direktno kriv i zbog toga ce se i igrati utakmica. Al zbog svega na neutralnom terenu. Najfer varijanta u svom ovom sranju.

 

A kriva je policija. Voze autobus u bojama Boke kroz masu, a brane ga sa 6 motociklista koji voze pored. Idioti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...