Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

1 hour ago, *edited by mod said:

Inače da dodam, NK je otporan i na dragon fire a izgleda i na valerian steel, razjebao ga je dragon glass kojim je džofrijev bodež bio ukrašen.

Odakle obsidian dagger Džofriju? Taj bodež je Valyrian steel, kao i 86% ostalog oružja u seriji. (Random mač koji je Daenerys dograbila iz očaja takođe one-punch-manuje undead, znači gle čuda, biće da je i to Valyrian steel.)

 

Najveće nerazjašnjeno pitanje glasi da li su trebušeti takođe bili Valyrian steel...

Link to comment

Ja koliko skontah, nije Valyrian steel, vec dragon glass koji su doneli iz Stanisovog sedista i iz kojeg je Gendry je uspeo da nakuje 100K maceva u 2 nedelje.

Link to comment

Meni je wtf. situacija oko Brana i NK-a. OK je imaju the thing sta god to bilo. Ali ovaj mu dodje ispred nosa, onda se gledaju i umesto da ga ovaj ubije, scena traje kao kod Leoenea, samo kod njega svako svakog moze da ubije, a ovde NK samo treba da potegne mac i odrubi mu glavu.

I opet Bran i Tyrion. Prvo onaj pogled u prvoj epizodi, a onda ona noc kad ga Tyrion pita sta je sve doziveo otkako se nisu videli.

Edited by Giggsy
Link to comment

evo upravo gledam ...previse tamna fotografija i nije mi jasno zasto kalisi nije vise upotrebila svoje bebe da sprze ove oko tvrdje

 

ubi neki dzin klince pa ona njego u oko, raspad sistema. 

 

al skidam kapu na kompletnu scenografiju 

Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

Dobre stvari su svaka scena da Melisandrom, vatra (em izgleda lepo em se nešto i vidi) I zadnja scena kad zagine NK.

Loše he manje više sve ostalo, počev od opšteg mraka, nepotrebne šunjačine i lošeg korišćenja oba zmaja i brana. Mada ovaj zadnji je možda i radio nešto što još ne znamo.


Inače ima behind the scenes epizode na yt, vredi gledati jer ako ništa drugo dosta je svetlije. Inače su carevi zamislili da svaka trećina bude po jedan žanr triler/horor/akcija. Pa shodno tome i ona glupava šunjalica sa zombijima. Mislim naguraš tri žanra u sat i 20...

U nastavku da umru najpametniji patuljak i najpametnija žena serije. Na tronu da bude Euron ili bar Sersei (jbg najviše je žrtvovala za isti)

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

Ta šunjačina i nije toliko nepotrebna, treba da pokaže koliko se Arija prepala, Melisandre je i došla samo zbog toga da nju vrati na pravi put

Link to comment

cekajte, jese zonbiji pretvaraju u prah posle dodira sa valerijan stilom ili i sa dragon glasom? ja sam skapirao da je ovo prvo, ali i tu postoje nedoslednosti, tipa kad u bibljoteci arija zakolje onu zonbi ribu sto joj se ispreci.

Link to comment
cekajte, jese zonbiji pretvaraju u prah posle dodira sa valerijan stilom ili i sa dragon glasom? ja sam skapirao da je ovo prvo, ali i tu postoje nedoslednosti, tipa kad u bibljoteci arija zakolje onu zonbi ribu sto joj se ispreci.
Sa valerijanom i samo WW i NK :) Obični zombiji se ne pretvaraju u prah

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
24 minutes ago, arheolog1981 said:

Sa valerijanom i samo WW i NK :) Obični zombiji se ne pretvaraju u prah

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Zar nisu na kraju svi krenuli da se rasipaju? Možda grešim.

Link to comment
Odakle obsidian dagger Džofriju? Taj bodež je Valyrian steel, kao i 86% ostalog oružja u seriji. (Random mač koji je Daenerys dograbila iz očaja takođe one-punch-manuje undead, znači gle čuda, biće da je i to Valyrian steel.)

 

Najveće nerazjašnjeno pitanje glasi da li su trebušeti takođe bili Valyrian steel...

Eh vidiš tu ide tbt na scenu iz ko zna koje sezone gde Sam nalazi sliku tog bodeža u knjizi i kaže da su targerijani ili lanisteri koristili dragon glass da ukrase svoje oružije ne znajući za šta ga koriste divljani. A jedno je wight vulgaris drugo je NK lično.

 

A pazi sad, one punchocavanje je ubačeno na njeno insistiranje, jer nije želela da bude beskorisna kada završi sa jahanjem zmaja.

 

Edit: bodež jeste od valerian steel ali je night Kinga dotuklo to što je ima obsidian na sebi kao deo ukrasa.

 

Sent from my H3213 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment

Ma nije tačno Pavle, bodež je onaj što je Brana trebalo da zakolje u Se01, od valirijskog čelika i zlatne drške. 

Ne znam je li vam stvarno toliko mračan snimali, ovaj što sam ja gledala s tore ta nije bio. 

Arja je ubola NK tačno u "srce" , a tamo on ima dragonglass. 

Link to comment
17 minutes ago, Valkyrie said:

Ma nije tačno Pavle, bodež je onaj što je Brana trebalo da zakolje u Se01, od valirijskog čelika i zlatne drške. 

Ne znam je li vam stvarno toliko mračan snimali, ovaj što sam ja gledala s tore ta nije bio. 

Arja je ubola NK tačno u "srce" , a tamo on ima dragonglass. 

 

Jeste ali je to Targerijan bodez od Valerian steel ukrasen dragon glass. Jer na kraju krajeva nije ga Valerian steel ni napravio vec ga je napravio Dragon Stone koji ga je na kraju i ubio.

 

Evo dole YT sa time code na deo kada Sam to prica.

 

 

Edited by *edited by mod
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...