Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ovo moram da podelim... lokacija-Filipenkov forum :)

 

e sad posto su svi jedni drugima poklali rodjake vise uopste ne kapiram ko je dobar a ko zao.
1. Klegani je onoj casnoj ochitao oche nas i po svoj prilici 4x u cugu.
2. Nije bilo seca glave manderlijevima i ostalim izdajnicima. - nesto sto je rob radio i za glasan prdez u nocnoj trazi a sad dragi lorde ne treba da se izvinjavate.
3. Totalno smorena prica sa arjom kao sto sam predvideo pre nedelju dana + pnaj paraplegicar smara.
4. Jos jedno kopile jelena. Mislim ima li neka da je debeli ( koji je otegao papke u drugoj epizodi) nije opalio?
5. Sad su zacrtali da ce snow da zeni onu machkicu zmajicu.
6. Glupo oterase melisandru mislim dobra cica em baca munje vatra gromovi a dolazi zima.
......

 

Nova teorija, Džon je kopile Roberta Barateona :D A zato kaže Lijana Nedu da će ga Robert ubiti ako sazna... eto rešenjaaaa, i sasvim logičnog dapače :)

 

 

Nego, ima li neko da čita s usana? Kako reče Lijana da je pravo ime Džona kad šapnu Neđi? Ja bih rekao da je prvo slovo A... da nije Aemon :)

Link to comment

Zasto bi Robert ubijao svoje kopile, i to sa zenom koju je voleo? S obzirom da ih je imao jos tuce sa strane, nije kao da mu je cast ukaljana, pogotovo u svetu gde su kopilani popularni, i gde jedan od lordova ima 100 dece.

Link to comment

Zasto bi Robert ubijao svoje kopile, i to sa zenom koju je voleo? S obzirom da ih je imao jos tuce sa strane, nije kao da mu je cast ukaljana, pogotovo u svetu gde su kopilani popularni, i gde jedan od lordova ima 100 dece.

Citirao sam post s bench foruma kao primer najveće gluposti koju sam pročitao u ovih 6 sezona... mislio sam da je to jasno :) Al eto da istaknem ako treba :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ovo moram da podelim... lokacija-Filipenkov forum :)

 

Nego, ima li neko da čita s usana? Kako reče Lijana da je pravo ime Džona kad šapnu Neđi? Ja bih rekao da je prvo slovo A... da nije Aemon :)

 

Aegon se valjda zove, iako je imbecilno da mu Targ ime daje mama Starkica umesto tate.

 

Šta je to Filipenkov forum, i gde može da se čita?

Link to comment

Aegon se valjda zove, iako je imbecilno da mu Targ ime daje mama Starkica umesto tate.

 

Šta je to Filipenkov forum, i gde može da se čita?

Ma zezam se, on je admin na bench forumu :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

kakav ste vi svet,  nikom suza da kane za papa-franjom

a i mardzeri je bila zanimljiva

men ih zao obadvoje  :cry:

 

od eksplozije nadalje, zanimljivo za gledanje al prilicno neuverljivo

 

mala mormontica mi opasno ide na kurac. zivim za trenutak kad ce neko od onih opakih severnih feudalaca da je zavali okovanom rukavicom,

tek da je nauci da deca treba da cute kad se odrasli igraju feudalne politike (a pogotovo kad dete ima sveukupno 20 vojnika uz sebe)

 

davosa su takodje totalno sjebali (njegovo ponasanje uopste nema smisla, bar za onog davosa iz knjiga kog se jasnije secam nego ovoga iz serije).

postao je gora je glista i beskicmenjak od reek.a nakon cuvene scene sa kobajom

 

sam the slayer je postao i sam the invisible man

ukrade opakom caletu najvredniju stvar u kuci, i time ga zestoko ponizi

cale je pride zaludjeni lovac i vitez (ne silazi s konja)

sem mu pobegne putem. na taljigama koje je stopirao. sa zenom i detetom.

jbt. pa da ga je nik vujicic jurio peske, s povezom preko ociju, stigao bi ga.

Link to comment

green%20lion_zpsvkdng3jb.jpg

 

Simbol Kuće Lanister je Lav, a kad ga uparite sa zelenom vatrom nameće se alhemijski Zeleni Lav koji proždire Sunce. Sedam zvezda na Zelenom Lavu, Faith of the Seven...  :)  :)  :)

Link to comment

Game.of.Thrones.S06E10.INTERNAL.HDTV.x26 the%20tower_zpsfpzkjwdx.jpg

 

rapunzel_zpsoablxptm.jpg

 

Kao amplifikaciju flashbacka koji se tiče Neda Starka i Tower of Joy, preporučujem simboliku Tarot karte XVI The Tower i bajku Braće Grimm Rapunzel.

Link to comment

jebala te rapunzel da te jebala rapunzel

 

čuvao sam sestru od tetke x puta ove godine i svaki jebeni put mora da gleda rapunzel

Link to comment

Prijatelju, znam šta znači Tower u tarotu, a verovao ili ne čitao sam čak i Zlatokosu. Poenta je da kad tako plitko zahvataš, možeš da učitaš dublje značenje u najprizemniji sadržaj, kao što je na primer ova beda od serije. Šta god da čitaš ili gledaš možeš da kažeš "Hm, vidi kula... to mora da ima neke veze sa kulom u nečemu drugom! Možda All Along the Watchtower?!"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...