Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

koji smo mi chmarovi sto smo uzeli i ischitali knjige pre serije.mada, kad sam chitala prvu knjigu posle serije isto mi nije isti gusht bio ko kad chitash drugu koja nije vidjena u seriji.nikad ne mozesh sve da imash.

Link to comment

nisam htela ni da gledam ni da pišem po topiku dok ne završim celu prvu sezonuinače nisam čitala <još uvek> nijednu knjigu, a da li ću -- još ne znam (vaša mišljenja?)a serija mi je super :Dnajiritantnije likove sam spomenula već na istoimenom topiku, ali neka ih i ovde:- Joffrey :yucky: - majka mu kraljica- belokosi psihopata koji je prodao sestru divljacima, srećom njega nisam morala dugo trpeti :Da naduckam se da će bar jedno od ono dvoje neko koknuti u nekom trenutku, mogao bi neko od eksperata da mi samo kaže hoću li biti srećna ili ne? ne mora nikakve detalje, ko, kada, kakouh da, i ona psihopatska sestra i njen psihopatski sin koji joj visi na sisi, mada oni se srećom retko pojavljuju, a nadam se da će tako i ostatine bih volela da ubiju onu divlju klinku koja se mačuje, vanbračnog sina na zidu, patuljka i zmajevsku majku, a i paralizovani klinac mi je sladakostali manje-višebwt Ned mi je bio ok lik, mada sam znala šta ga čeka čim je umro kralj a ljiguša & sin i njihovi obožavatelji ga strpali u zatvorjedino sam mislila da neće nikako pristati da "prizna" da je ljigavi sin naslednika nisam očekivala uopšte da će divljački kralj onako glupavo završiti, mislila sam da će dospeti da se šiba sa nekima od ovih pa posle tko znabwt volela bih potajno da ih plavuša/beluša sa zmajčekima sve zajebe :D

Link to comment
a naduckam se da će bar jedno od ono dvoje neko koknuti u nekom trenutku, mogao bi neko od eksperata da mi samo kaže hoću li biti srećna ili ne? ne mora nikakve detalje, ko, kada, kako
Kolikom brzinom GRRM ubija likove, sedma knjiga/sezona ce valjda biti samo opisi vetra koji duva preko Westerosa jer su svi vec pocrkali. Ako te bas zanima za ovo dvoje, jednom recju:

Bices!

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...