Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Nnnnnnnneeee! Calavera se kritički osvrnuo na nešto vezano za GoT! :ph34r:
510x320_11744-gal-1329165018-012.JPGVidis kako ja to iskusno, za neke gluposti kazem da mi se ne svidjaju i imam municije za branjenje serije bar jos jednu sezonu! Ozbiljno, nadam se da ovo nije official tagline. Edited by Calavera
Link to comment
510x320_11744-gal-1329165018-012.JPGVidis kako ja to iskusno, za neke gluposti kazem da mi se ne svidjaju i imam municije za branjenje serije bar jos jednu sezonu! Ozbiljno, nadam se da ovo nije official tagline.
Kakve veze sa svim tim ima Sveti Sava na dopu? Fali mu samo bala kako curi niz bradu... Edited by Lrd
Link to comment

Ovo ko rimejk Igmanskog Marša - treba na kraju samo da seku prstiće Bati Životinji.Ali mi je drago da su radili u pravim prirodnim uslovima, popšto se u S01E01 u onim scenama sa Plavookima videlo da je prskani sneg.

Link to comment

Wow, Dinklage zvuči prilično uverljivo sa neizbežnim opevavanjem serije... za razliku od prošle sezone gde se držao uglavnom iznad svega toga i samo went through the motions kad je trebalo da se kaže "it's a great show I'm proud to be part of it everyone is amazing to work with". Izgleda da mu je prijala centralna uloga koju će imati u drugoj sezoni :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...