Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Možda će ga red-zatintati nekako digitalno... :D
Ma najmanji je problem Red Keep, ne smem ni da zamislim kako će da oslikaju živopisni Qarth, snimljen na istoj lokaciji <_<Više bih voleo da su ga izrenderovali 100% kao ono Gnezdo u prvoj sezoni. Ovako ćemo gledati dubrovničku arhitekturu i u King's Landingu i na Dragonstoneu i u Qarthu.BTW, kaže imaju lokaciju "new Rob's camp". To je prilično jasan znak da od Riverruna neće biti ništa, kao ni od cele porodice Tully pretpostavljam. Poveliki rez :(
Link to comment

A jel se na čitalačkm topiku komentariše poslednja knjiga još neizašla kod nas? Ne usuđujem se da promolim nos tamo, uradio to par puta, napasao se spojlera za sve pare. angry.gif

Link to comment

Ne znam ja tek sad krenuo da iscitavam taj topik i stigao do 46-e strane. I mislim da se treba staviti zabrana na komentarisanje zadnje knjige dok ne izadje kod nas.

Link to comment
Ne znam ja tek sad krenuo da iscitavam taj topik i stigao do 46-e strane. I mislim da se treba staviti zabrana na komentarisanje zadnje knjige dok ne izadje kod nas.
+1.25Mada msm da je kasno za to.
Link to comment

Ima za poslednju knjigu na književnosti specijalizovan topić, a čitalački topić je bio izgleda za one koji su pročitali sve. Ja isto nisam smeo da čitam dok je krenula serija, pa dok ja taman pročitao sve knjige, ovi stali sa diskusijama <_<Kasno Marko na Vesteros stiže...

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...