Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

To jedino i vredelo iz Dorne do sada :naughty: Onaj garavi već namastio sekiru još u prošloj epizodi, valja se to iskoristiti.

Edited by elementary
Link to comment

Konacno jedna dobra epizoda u sezoni (minus smaranje sa Tarlijem) 

 

Naravno morali smo da prozivimo i jos jednu rekapitulaciju skorasnjih dogadjaja kroz razgovor Sanse i Remzija ali na to smo vec navikli. U svakom slucaju Team Stanis all the way, po mogucstvu da se udruzi sa Babom Tyrell i da zauzmu Iron Throne.

Link to comment

Konacno jedna dobra epizoda u sezoni (minus smaranje sa Tarlijem) 

 

Naravno morali smo da prozivimo i jos jednu rekapitulaciju skorasnjih dogadjaja kroz razgovor Sanse i Remzija ali na to smo vec navikli. U svakom slucaju Team Stanis all the way, po mogucstvu da se udruzi sa Babom Tyrell i da zauzmu Iron Throne.

 

Dio sa Semom je dosadan do bola, kao i ovaj sa Sansom. Nisam znao da će u ovoj epizodi biti ovo namještanje Sersei, ali je dobro ispalo. Kao i ovaj dornjanski pičić, hajlajt epizode.

Stanoje se konačno zapitao je li Crvena poludjela  :lolol: opet navijam za njega

Ovaj dio oko Džore i Tiriona, kao da su pokrali iz Spartaka, čak je i pep talk isti 

I dalje postavljam pitanje relevatnosti prvog seksualnog iskustva Tarlija sa razvitkom radnje serije, knjige i uopšte događaja u Vesterosu. 

Jebeš mi sve, ne kontam i dalje LF-a. Da li je on babi priznao kako je namjestio unuka i unuku joj na penal Sersei, a sad će to da poništi tako što će i Sersei da napenali fanaticima, ili šta već? Pa kako iko želi s njim da ulazi u dilove kad je ljigav ko lignja?

 

edit: i da, zaista je neko od scenarista/producenata bio zlostavljan u djetinjstvu, moglo je komotno bez onih scena gdje peglaju mučenog Sema, već je Aliser bio odvratan prema njemu dovoljno. Plus konstantno podsjećanje da je jebeni Bolton sadista. 

Edited by James Marshall
Link to comment

jes Vala to sa alisterom je presmesno. Samo da ne dobijemo side story o mukama sema u policijskoj akademiji gde zli načelnik konstantno želi da mu smesti.

 

nego možda sam propustio taj deo ali kada je Sansa saznala da je Tomen bastard?

Link to comment

jes Vala to sa alisterom je presmesno. Samo da ne dobijemo side story o mukama sema u policijskoj akademiji gde zli načelnik konstantno želi da mu smesti.

 

nego možda sam propustio taj deo ali kada je Sansa saznala da je Tomen bastard?

pa stigao onaj gavran sto ga deni poslala na zid pa svratio do Sanse djegod. 

Link to comment

Zar nije Ned svima poslao gavrane pre nego sto su ga smaknuli? Mislim od prve sezone se provlaci to, npr. kada razgovaraju Sersei i Dzofri i on spominje "glasine o nama" a Sersei u fazonu ti si kralj, ko jebe glasine, i tvog oca su zvali Robert the Usurper pa je svejedno ludog kralja svrgnuo itd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...