Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

 1/3 knjiga otpada na opis kako je neki od likova obučen, 1/3 na unutrašnje monologe, ostatak su dijalozi, opisi gurmanskih obroka i 1% ostaje za akciju

Link to comment

 1/3 knjiga otpada na opis kako je neki od likova obučen, 1/3 na unutrašnje monologe, ostatak su dijalozi, opisi gurmanskih obroka i 1% ostaje za akciju

Палите књиге.  :fantom:

Link to comment

GoT je knjizevnost koliko i 50 nijansi sive.

 

Ovo i Kalifornikacija su seks i grad za muskarce. Nema potrebe ucitavati kvalitet kad to nije ni poenta pisca knjiga/serije.

Link to comment

GoT je knjizevnost koliko i 50 nijansi sive.

 

Ovo i Kalifornikacija su seks i grad za muskarce. Nema potrebe ucitavati kvalitet kad to nije ni poenta pisca knjiga/serije.

Наравно. Хирушки јасно и прецизно, а потпуно без мозга.

Link to comment

 1/3 knjiga otpada na opis kako je neki od likova obučen, 1/3 na unutrašnje monologe, ostatak su dijalozi, opisi gurmanskih obroka i 1% ostaje za akciju

 

Baš tako :D Jebala vas akcija, gledajte filmove ako vam je do akcije. Eno onaj Interstellar na primer, čujem da je pun akcije skoro kao Građanin Kejn.

 

Kačio sam sto puta ali ajde i sto prvi - ako nekom slučajno padne na pamet da počne da čita, da zna šta ga čeka:

 

Link to comment

Kačio sam sto puta ali ajde i sto prvi - ako nekom slučajno padne na pamet da počne da čita, da zna šta ga čeka:

 

 

Realno, ovo je potpuna budalaština, a mene podseća na jednog od lokalnih izadragstornih pivopija koji je imao besmrtni citat "Šta koj kurac Silmarilion, Ulmo, Tulmo, jebo im ja mater".

 

Nema u knjizi nikakvih zabuna oko kuća, niti ima problema da se prate likovi.

Link to comment

 1/3 knjiga otpada na opis kako je neki od likova obučen, 1/3 na unutrašnje monologe, ostatak su dijalozi, opisi gurmanskih obroka i 1% ostaje za akciju

 

pravda za opise grbova!

Link to comment

Realno, ovo je potpuna budalaština, a mene podseća na jednog od lokalnih izadragstornih pivopija koji je imao besmrtni citat "Šta koj kurac Silmarilion, Ulmo, Tulmo, jebo im ja mater".

 

gde si našo taj dragstor, u rudnicima Morije?

Link to comment

pravda za opise grbova!

 

"A mastodon butt-raping a badger over a field of yellow and green chequy" :D

 

@Lrd: Ti si jedan bezdušni bukvalista koji meša genijalnu sprdnju iz ljubavi sa bezveznim priseravanjem.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Realno, ovo je potpuna budalaština, a mene podseća na jednog od lokalnih izadragstornih pivopija koji je imao besmrtni citat "Šta koj kurac Silmarilion, Ulmo, Tulmo, jebo im ja mater".

 

Nema u knjizi nikakvih zabuna oko kuća, niti ima problema da se prate likovi.

+1

 

 

"A mastodon butt-raping a badger over a field of yellow and green chequy" :D

 

@Lrd: Ti si jedan bezdušni bukvalista koji meša genijalnu sprdnju iz ljubavi sa bezveznim priseravanjem.

Правда за Лрд-а! :mad:

Link to comment

gde si našo taj dragstor, u rudnicima Morije?

 

Još gore, na proplancima Vidikovca.

 

@Lrd: Ti si jedan bezdušni bukvalista koji meša genijalnu sprdnju iz ljubavi sa bezveznim priseravanjem.

 

Jesam, potpuni sam zelot. :(

Link to comment

Smaraju za medalju,pogotovu sa ovim debeljkom. Ovu Dornu bolje da ne prikazuju vise... Ovo sa Sersei se vec znalo i ocekivalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...