Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

uini, šta misliš, je l onaj trgovac kitama 1 picolatovski hint da teon možda i ima šta da ponudi u produženje loze grejdžoja?

 

a možda će i da opali sansu.

Theon's cock is a flat circle...

Link to comment

http://www.ew.com/article/2015/05/17/game-thrones-sansa-ramsay-interview?hootPostID=946f5fbe46c5ea4b1f185fca1cb9cbd4

 

Cogman added that the scene is also “an important turning point” for Sansa. “She’s seen Theon and hated him and thinks he killed her brothers and betrayed them but she’s very conflicted by what she’s seeing there,” he said. 

The writer producer also confirmed that, for those suspecting Littlefinger might have known about Ramsay’s sadism, that Baelish was definitely ignorant of the situation. “The difference between the Ramsay Snow of the books and the show is the Ramsay of the show is not a famous psycho,” he said. “He’s not known everywhere as a psycho. So Littlefinger doesn’t have the intelligence on him. He knows they’re scary and creepy and not to be folly trusted and it’s part of a larger plan.”  :isuse:  :isuse:

Edited by theanswer
Link to comment

pokušavam da nađem onaj gif kad seče konzervu, al gugl ne pomaže :( elem, mensečini da ovo uobičajeno ide sa haosom u devetoj epizodi i rekapitulacijom devete u desetoj. na šta su sprcali koliko meseci snimanja... mogu ovo da teraju do 13. sezone ako budu hteli.

Link to comment

Dakle Sansa misli da joj je Teon pobio braću i sad će ovo da je ubedi da je nice guy, a Litlfinger i Varis koji čitavu seriju vuku sve moguće konce i koji otprilike znaju sve živo i neživo sad su šta? Varis vodi Tiriona koga mu kidnapuju ispred nosa a jadni naivni Litlfinger ne zna ko je Remzi Bolton. Pakao.

Link to comment

Ma zna, samo se uzda u to da će Stannis da ga ubije i onda nagradi Sansu nekom fiktivnom titulom. Pošto su udovice, jel'te, na ceni. Ima plan!

 

Ja mislim da bih im sve oprostio ako naprave neki vic od idiotskog "Wardeness of the North" termina. Kao, dođe Sansa kod Stanisa i pita "Your grace, kaćete da me proglasite za wardeness", a on se zgleda sa Davosom i pita "A šta ti je to", a ona će "Pa rekao mi Littlefinger da je to kao warden of the north, samo za curice. I da ću to sad ja da budem." I onda oni krenu da se grohotom smeju, a ona da plače...

Link to comment

Ma zna, samo se uzda u to da će Stannis da ga ubije i onda nagradi Sansu nekom fiktivnom titulom. Pošto su udovice, jel'te, na ceni. Ima plan!

 

 

Ali oni kažu da ne zna

 

The writer producer also confirmed that, for those suspecting Littlefinger might have known about Ramsay’s sadism, that Baelish was definitely ignorant of the situation

Link to comment

Ali šta tačno ne zna? Da će hteti da jebe prve bračne noći? Šta bi uopšte trebalo da zna, ako mu je genijalni plan da savršeno nepotrebno uda Sansa na kratko, dok se Neumoljivi Stannis Iznenada Ne Pojavi i Reši Stvar...

Link to comment

Ali šta tačno ne zna? Da će hteti da jebe prve bračne noći? Šta bi uopšte trebalo da zna, ako mu je genijalni plan da savršeno nepotrebno uda Sansa na kratko, dok se Neumoljivi Stannis Iznenada Ne Pojavi i Reši Stvar...

 

Da je Ramsay sadista i da će Sansa proći baš onako kako je prošla. 

Link to comment

A njega za to boli uvo zbog...? Kakve veze ima da li je znao ili nije znao? Ako udaješ ćerku™ valjda pretpostavljaš da će biti seksa, ne znam zašto bi bilo ko posle vikao "nisam znao". Zato što je muž terao slugu da gleda?

Link to comment

A njega za to boli uvo zbog...? Kakve veze ima da li je znao ili nije znao? Ako udaješ ćerku™ valjda pretpostavljaš da će biti seksa, ne znam zašto bi bilo ko posle vikao "nisam znao". Zato što je muž terao slugu da gleda?

 

Kako zbog? Pa valjda mu treba bar donekle srećna i zadovoljna Sansa a ne ona koja će da kaže gle u šta sam se uvalila a i LF me je sjebao. A ima najviše veze dal je znao ili nije. Ako nije, onda pada u vodu cela pretenzija serije o Varisu i LF koji igraju game of thrones. I nije isto imati sex i ono™ iz epizode valjda oko toga možemo da se složimo.

Link to comment

Mislim da je Sansa pristala na taj ugovoreni brak u zabludi da će i Remzi biti gospodin muž ko Tirion. Dakle, politički platonski brak DA ali primitivno silovanje zaboravite gospodo!

Link to comment

Ali mi nismo videli da li je bilo silovanje ili ne. Samo smo videli da je Reek plakao, ali mnogi su plakali i kad su gledali Mazu i Lunju.

 

 

Možda će Theon da nađe neki dildo od valirijske gume i preotme porodični tron na Plehanim otocima. Mada nije isključeno da su ova dva darovita pisca odlučili da potpuno izbace Željeznorođene iz serije, s obzirom da ih nije bilo od one trke pasa.

Link to comment

Ali mi nismo videli da li je bilo silovanje ili ne. Samo smo videli da je Reek plakao, ali mnogi su plakali i kad su gledali Mazu i Lunju.

 

 

Možda će Theon da nađe neki dildo od valirijske gume i preotme porodični tron na Plehanim otocima. Mada nije isključeno da su ova dva darovita pisca odlučili da potpuno izbace Željeznorođene iz serije, s obzirom da ih nije bilo od one trke pasa.

Како је досадно то политички коректно посматрање филмова и серија. Оно као кул је што ето начини неко оно ђубе са 50 и сивим у наслову, а ово сад је као скандал. Лицемерје најодвратније. Даровити писци су изгубили компас, увођење злог стрика Теоновог који је влажни сан тинејџерки што читају Дебелога сочињеније само би још више обесмислило потпуно обесмишљен серијал. Како ће са Џејмијем да се ископрцају жив нисам.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...