Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

He's much more amiable than that poor fellow.  Siguran sam da je i Mr Collins na njega pomišljao dok je krunio kukuruz, a kamoli Liz.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

pa to ti i kazem, pisi o tome na vip topiku, iznerviram se kad procitam takav post. sad treba da sedim i da se cimam na svaki ulazak u krcu ocekujuci ko zna sta. valjda zbog takvih stvari postoje dva topika, majku mu.

 

 

Masovno celovečernje silovanje obe preostale ćerke Neda Starka (ona što je trebala biti nevesta kralju i ova mala što je pobegla pa ju je uhvatio jednooki džek™) od strane Lanisterovih vojnika dok Tirion pušta suzu, nakon čega im seku tela i glave šalju na sever, ruke na zapad kod Lanistera, trupove u Kings Landing i noge na istok u zemlju njihovog đeda Tulija.

Link to comment

eto -_-

 

pa to ti i kazem, pisi o tome na vip topiku, iznerviram se kad procitam takav post. sad treba da sedim i da se cimam na svaki ulazak u krcu ocekujuci ko zna sta. valjda zbog takvih stvari postoje dva topika, majku mu.

ma totalno bezveze nešto, mislim i ja volim scenu ali čisto sumnjam da će je biti u seriji

 

 

ja™ ubijam nekog nebitnog zlikovca ponavljajući njegove sopstvene reči dok je svojevremeno mučio razne ljude

 

Link to comment

Prvo Gandalf the Gay, pa onda Plavi Moćni Rendžer, sad Hodor... ko je sledeći filmski heroj? Draža Mihajlović?

 

 

 

 

 

Garant je bilo "Renly Baratheon and Loras Tyrell like this"  :wicked:

 

 

Link to comment

mene

Па да ценим да је та информација за серијал подједнако битна које тампоне користи Лена или који је Питеров  надимак био у основној.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...