Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Moj drugar je na snimanju u Dubrovniku gde je radio u organizaciji uspeo da pregazi preko tiriona nepazeći gde hoda
Ako ne izađe na bloopere, #neveruem :lol:
Link to comment

Ne, otkantali su Maroko, a Rvacka je pikapala slack. Točnije, Klis + podrum Dioklecijanove + Solin + jean kamenolom tam neđe kod Žrnovnice.Lik 1 je napravio timelapse GOT mrava na Klisuhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AqJqC7X_iBY

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Wow, znači sad će svi oni statisti robovi iz Slaver's Bay da naprasno ublede? :blink: Kao da serija već nije bila dovoljno rasno ispeglana.Nitpick of the day, pred kraj klipa se vidi Jon Snow kako akrobatski šutira neke wildlings na stepenicama... Koliko se sećam, u knjizi je on tu i dalje ranjen i teško hoda, pa celu bitku provede na nekoj kuli ispaljujući strele? Nije dovoljno sexy za TV?... zamalo da odem u spoilere, zaboravih da smo u non-VIP area. Speaking of, gde nam je khaleesi? Tražila mi neke Alan Moore stripove sinoć a danas je nema na forumu, da joj se nije nešto desilo? :unsure:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Wow, znači sad će svi oni statisti robovi iz Slaver's Bay da naprasno ublede? :blink: Kao da serija već nije bila dovoljno rasno ispeglana.Nitpick of the day, pred kraj klipa se vidi Jon Snow kako akrobatski šutira neke wildlings na stepenicama... Koliko se sećam, u knjizi je on tu i dalje ranjen i teško hoda, pa celu bitku provede na nekoj kuli ispaljujući strele? Nije dovoljno sexy za TV?... zamalo da odem u spoilere, zaboravih da smo u non-VIP area. Speaking of, gde nam je khaleesi? Tražila mi neke Alan Moore stripove sinoć a danas je nema na forumu, da joj se nije nešto desilo? :unsure:
Tu sam, Vini! Znas da sam ispala Daenerys na onom kvizu sto se vrti po FB?http://www.zimbio.com/quiz/hpbWxCCmzMR/Game+Thrones+Character?result=z5cx1OqBMKiMislim da je to zato sto sam friendzoning talenat i sto volim bebice. :D
Link to comment

Prošli Daario je izgledao super, ali je neko ovde pomenuo da mu nisu bili ofarbani ni brada ni kosa. A vidi se po fotki da je Yellow Viper pravi latinski zavodnik-avanturista-borac-šmeker. Pedro%252520Pascal%252520as%252520Oberyn%252520Martell,%252520Indira%252520Varma%252520as%252520Ellaria%252520Sand_photo%252520Helen%252520Sloan_HBO.jpgNišta ne govori "opasnost" i "neobuzdanost" kao retki brkovi, kvazi bradica, besmislene šiške i raskopčanost skoro do pojasa.Da ne preopterećujem, ali ove dve ilustracije su meni ideja kako Oberyn treba da izgleda. Prvi je taj blago arogantni pogled pun značenja, a druga je ta lakoća pokreta prekaljenog borca:

MagaliVilleneuve_Prince_Oberyn_Nymeros_Martell.jpg800px-Zippo514_RV_vs_Mountain.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...