Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ljudi konstantno učitavaju neke svoje teorije a ništa se od toga ne dešava

 

Pusti, ja još ne mogu da prežalim CLEGANEBOWL što se nije ispostavilo da je Umber svesno uvalio Remziju Rikona i Ošu da ga iznutra sjebu, i da je ubio tamo nekog random vuka. Koliko bi bilo kul da Remzi povede pse u lov na Rickona kroz šumu, a onda se ispostavi da ga u šumi čeka Shaggydog? :jerry: Ali neee, bolje da trijumf porodice Stark bude obeležen tako što Remzija pojede pas. Nikako vuk, psi su bolji simbol za Sansinu osvetu jer... ih ona nikad nije ni videla, niti ih je Remzi ikad upotrebio protiv nje.

Link to comment

Čuo sam i taj argument ali makar i tako bilo, valjda joj je prioritet da vidi Remzija među pokojnima?

 

Bacanjem Bubija i kompanije u bunar ona abnormalno mnogo rizikuje zarad tamo nekog zakulisnog dinastičkog taktiziranja. Na primer da je LF kasnio 20 minuta, muž bi je već odveo u Winterfell na prevaspitavanje, a knights of the Vale bi mogli da mu pljunu pod prozor.

- mi koliko znamo moguće je da je maloprstić od samog početka bitke bio prisutan iza remzijevih leđa i da je iskusno sačekao da se dve strane dobro potamane te da je reagovao u zadnjem momentu dok su boltonove falange pritiskale šačicu rebela i nisu imali šansi da pruže otpor udaru sa leđa a još manje da se dočepaju zimovrela

Link to comment

Moguće, ali Sansa o tome nije mogla ništa da zna kad je odlučila da sve prećuti.

 

Čak joj ni LF nije rekao da bi trebalo da prećuti, samo je pomenuo da joj Jon nije brat nego polubrat, kao da to menja stvari.

Link to comment

:D

ne verujem, ali ne verujem koliko duboko ste otisli u analizi dela likova jedne obicne sapunice sa gumenim macovima.

 

nema nista od toga, radi se samo o jednoj od mnogobrojnih rupa u scenariju.

+324

Link to comment

Ja radim bar do pola tri, tako da može. Ako obezbediš link, naravno. (Kao mrzitelju mi je ispod časti da se oko toga angažujem.)

 

Spoiler Alert: Biće sranje.

Link to comment

Imam SBB i HBO ali neću valjda da budim ukućane u tri. Imam i slušalice, ali jebeš slušalice po ovoj vrućini.

 

@Hella: Ne smem, možda opet pučanstvo masovno pohisteriše i poraduje se tamo nekom bicikliziranom penisu. A realno, šta je za tebe 10€.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Imam SBB i HBO ali neću valjda da budim ukućane u tri. Imam i slušalice, ali jebeš slušalice po ovoj vrućini.

 

@Hella: Ne smem, možda opet pučanstvo masovno pohisteriše i poraduje se tamo nekom bicikliziranom penisu. A realno, šta je za tebe 10€.

 

 

Jebote, Vini, najveći si hejter na svetu, a ovamo kući ko bubica, ne sme ni da pisne. :D

Link to comment

Hvala arheolog, ali mora Mau lično da se potrudi da obezbedi link inače ništa. Ne dam joj da izraste u neku tamo entitled Sansu jednog dana -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...