Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Ma, imam tanku kožu, pa mi se vide venice nekad. Onako fina plava boja. Rados'. <_< A za nastupe i kada sam baš preumorna koristim Rimmel Stay Matte Dual Actionrimmel-stay-matte-concealer-20.jpgMeni super radi posao. :)

Link to comment

ima benefit kod nas u seforiproblem sa tim prajmerima je sto mahom imaju shimmer, a mnogi su i masni i nikako ali nikako nisu za kombinovanu ili masnu kozuinace je benefit skroz simpa marka

Edited by Afterburner
Link to comment
ima benefit kod nas u seforiproblem sa tim prajmerima je sto mahom imaju shimmer, a mnogi su i masni i nikako ali nikako nisu za kombinovanu ili masnu kozuinace je benefit skroz simpa marka
aha i sutra i prekosutra u ušću imaju zbog neke godišnjice popust od 25% na ukupnu cenu dva kupljena proizvoda. that gal je 3.590 din
Link to comment
  • 3 weeks later...
Jel se neko nekad mackao anti-celulit kremama? Imal smisla to raditi?
ima, ja sam i danas bila mazana i već sam dovoljno hvalila čoveka kako mu je masaža dobra i rezultati vidljivi. ne znam kako je sa drugim preparatima, maserima i korišćenju te vrste hemije bez znanja o pokretima i redosledu masiranja. u nsadu ima pulenku koju je on obučio, salon je do nedavno imao. njen broj imam.rezultati su sjajni i danas mi je čak rečeno da je malo glupo dalje skidati nešto čega više nema ma koliko ja insistirala, sada treba vežbati jače, a to je muka.
Link to comment

Thanks! Nemam para za masaze, mislila sam da kupim nesto u apoteci pa da se sama mazem. Kapiram da ne moze da skodi, a ne ocekujem nikakava cuda anyway. Samo me zanimalo jel ima neko iskustva sa tim preparatima.

Edited by sailorman
Link to comment
ima benefit kod nas u seforiproblem sa tim prajmerima je sto mahom imaju shimmer, a mnogi su i masni i nikako ali nikako nisu za kombinovanu ili masnu kozuinace je benefit skroz simpa marka
imam prekid u slusalicama, moze li ponovo prevod?jacques_neirynck-7854852.jpg
Link to comment
celulit ne postoji,to je još jedna stvar koju su žene umislile da bi još više bile nesrećne.
ne, jos bolje: celulit postoji i mnogo je lep.ni dlake ispod pazuha ne postoje -_-
Link to comment

ja koliko sam pricala sa dermatolozima, gde se celulit nalazi, tu krema koja se maze ne dopire. uglavnom misle da je to sarena laza. za masazu ne znam, fakat jeste drugaciji mehanizam tretiranja, tj fizicki je, a ne hemijski.

Link to comment
ja koliko sam pricala sa dermatolozima, gde se celulit nalazi, tu krema koja se maze ne dopire. uglavnom misle da je to sarena laza. za masazu ne znam, fakat jeste drugaciji mehanizam tretiranja, tj fizicki je, a ne hemijski.
ja nemam nesto taj problem, odnosno kad sam mislila da ga imam, drugi su mi govorili da umisljam. medjutim, ako podjemo od toga da nisam umisljala, empirijski mi se cini da sam ga najmanje imala kada sam se razbijala od sporta, pila mnogo vode i ne jela prost secer, so i belo brasno. nikakva krema nije pomagala. masaza me nervira kao koncept, tako da za to ne znam.onda sam negde usput, umorna od svega toga, poverovala ovima sto kazu da ustvari umisljam. tako da sada 100% nemam celulit.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...