Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Uf ne znam, al sam pukla para na kvalitet (ili 'kvalitet') i sad ne bih da je bacim. Ima li joj pomoci? Ja sam cula, ali nisam nikad probala, da pomaze ako se kapne u maskaru par kapi tople vode. Jel zna neko za to?

Link to comment

Chanel. Al sad nesto razmisljam, ja koristim maskaru vrlo retko i mozda joj je stvarno prosao rok trajanja. Mislim da je imam vec skoro godinu dana, pa nece biti ni tako strasno ako moram da je bacim.

Link to comment

te grudvice se prave kad se maskara osusi. ne mora da znaci da je stara, mozda nije bila dobro zatvorena. da li ima leka, to ne znam. znam da kad je maskara nova, onda je previse vlazna, sto podjednako mrzim, posto slepi trepavice u tri debele dlake. tada uzmem cetkicu iz starije, suvlje maskre i zabodem je u tu novu. tako napravim neki idealan mix. å koristim samo jednu vrstu maskare, tako da su sve iste (HR)

Link to comment
šta je to, neko rumenilo u prahu?
neee, to ti je neka tečna roze mađija :heart: za blistavost kože*.ovi što se šminkaju ozbiljno na engleskom ga zovu prajmer. dakle, nešto što ide pre pudera, ali ako je koža dovoljno lepa može i samo da se stavi (posebno dobro za dnevne namene). ili da se stavi preko pudera na obraze i mesta na licu za koja hoćeš da deluju sveže i zdravije!skroz kul proizvod. malo bedači što je u evropi 29 ojra, a u USA izgleda samo 20 usd...*- nije za problematične kože jer nema prekrivnu moć.
Link to comment
neee, to ti je neka tečna roze mađija :heart: za blistavost kože*.ovi što se šminkaju ozbiljno na engleskom ga zovu prajmer. dakle, nešto što ide pre pudera, ali ako je koža dovoljno lepa može i samo da se stavi (posebno dobro za dnevne namene). ili da se stavi preko pudera na obraze i mesta na licu za koja hoćeš da deluju sveže i zdravije!skroz kul proizvod. malo bedači što je u evropi 29 ojra, a u USA izgleda samo 20 usd...*- nije za problematične kože jer nema prekrivnu moć.
Di to ima u našem Bgd selu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...