Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

pitanje za poznavaoce:ja koristim vec godinama clinique dramatically different moisturizing lotion. to je kao neki lagani losion, onako skoro vodenast, koji radi bas kako pise (u nazivu). e sada, posto je to u srbiji besmisleno skupo (jedno 4 puta skuplje nego recimo u US), htela bi da mi neko predlozi dobru alternativu.ditto za kremu za kozu oko ociju, do sad sam koristila clinique all about eyes, a sad sam spremna da isprobam neku alternativu.

Link to comment
Ne rekoh, a možda bude korisno, da po dve kreme idem na NBgd. Pravi ih ta žena i više, a ja sam odabrala dve njene. Preporuka i zbog cene, ne samo dobrog kvaliteta.
ko je ta zena? gde na ngb?
Link to comment
ko je ta zena? gde na ngb?
Aleksandra iz Gandijeve, poslaću ti tel.I sada uzimam tri, a ne dve kreme - okoloočnu masku, kremu za taj predeo i kremu za lice i vrat sa glikolnom kis. Navadila me je i na farbanje trepavica pred more i sad ću izgleda opet to da uradim jer je lakše, a i lepše za okolinu, kad ustanem da to ima kao prirodnu boju, tamnu. Još nešto radim tamo, garant, ali sad ne mogu sa sigurnošću da tvrdim. A ono što sam pisala na temi o kosi o salonu u kome sam bila samo 1x pred kraj godine... dobiješ vip karticu kad potrošiš preko neke sume. I to se baš isplati jer em imaš bilo koju uslugu u vrednosti vaučera, em 20% popusta na sve godinu dana i plus 10% popusta na već popuštene cene - to su oni tretmani koji su tog meseca na akciji. Ako te zanima vidi im na kosi adresu, ostavila sam gde su. Aleksandra nema stranu na net-u ili ja ne znam za nju. Edited by uliks
Link to comment
  • 4 weeks later...
Afrodita_zaitna_krema_za_roke_in_nohte_mandelj_100ml_.jpgmnogo dobra krema za ruke i jedna od bas bas rijetkih koje mi odgovaraju. jedino sto malo jace mirise.ne znam kako je ranije nisam probala. Edited by morgana
Link to comment
Ubedljivo najjače smrdi DM Pantenol krema, jer su neštedimice natrpali lanolina. Nema dodatnih boja i parfema, pa zato mirsni efekat kao da sam mazila ovce i jage celo pre podne. Ipak, sasvim dobro pristaje na ovoj hladnoći.
uuu, odma uzmem, ispostavilo se da junior mora da se pojachano masti na ovu ladnocu ^_^to verovatno znachi da moze da se ne pojavljuje u obrazovnom sistemu republike srbije sve do prolece :s_w:
Link to comment
Ubedljivo najjače smrdi DM Pantenol krema, jer su neštedimice natrpali lanolina. Nema dodatnih boja i parfema, pa zato mirsni efekat kao da sam mazila ovce i jage celo pre podne. Ipak, sasvim dobro pristaje na ovoj hladnoći.
Original pavlovićeva mast
Link to comment
  • 2 weeks later...

ja baba martu cekam spremna ko puska!- biotherm skin-ergetic i dnevnu i nocnu (lagane hidratantne kreme za uklanjanje fatiga sa lica)- diorshow extase maskara- CD set od pet lepih svetlo roze senkica (s tim se najteze omane kad si bangav za sminkanje)- chanel vitalumiere tecni puder- j'adore (prvi put u zivotu, a ne znam zasto tek sad jer je realno bas lep..)

Link to comment
ja baba martu cekam spremna ko puska!- biotherm skin-ergetic i dnevnu i nocnu (lagane hidratantne kreme za uklanjanje fatiga sa lica)- diorshow extase maskara- CD set od pet lepih svetlo roze senkica (s tim se najteze omane kad si bangav za sminkanje)- chanel vitalumiere tecni puder- j'adore (prvi put u zivotu, a ne znam zasto tek sad jer je realno bas lep..)
all fake znaci :evil:
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...