Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

ne znam da li je bilo. pohvale za alverde (prirodnu) kozmetiku, ustvari za sad sam koristila samo njihov sampon i korektor. sampon mi je posebno dobar pa cu kupim jopet.

Link to comment

nije dobar taj alverde za suvlju kosu.meni je IUM super (subtil je marka, mislim), narocito jedan za belu kosu. ja ga koristim da mi osvezi plave pramenove, jednom nedeljno.

Link to comment

je l vidjao neko od dama 'caudalie' apotekarsku kozmetiku po begisu?imaju neko super zatezajuce ulje na bazi majcine dusice koje sam zaboravila tamo da kupim, a treba mi za masiranje.

Link to comment
je l vidjao neko od dama 'caudalie' apotekarsku kozmetiku po begisu?imaju neko super zatezajuce ulje na bazi majcine dusice koje sam zaboravila tamo da kupim, a treba mi za masiranje.
ima je u celsius apoteci u delta sitiju.
Link to comment
je l vidjao neko od dama 'caudalie' apotekarsku kozmetiku po begisu?imaju neko super zatezajuce ulje na bazi majcine dusice koje sam zaboravila tamo da kupim, a treba mi za masiranje.
O čemu se radi, daj neki detalj, molim te. Caudalie po kaudi ekvini (cauda equina)? Ne znam za ovo ulje, a ovo superzatezajuće super zvuči! Edited by uliks
Link to comment

touche eclat je vrh i trebalo bi da moze da se nadje bez problema i u bgdpogledaj u sephoriysl je i inace car, ima zuckaste nijanse pudera i ostalih pokrivalica

Edited by morgana
Link to comment
pt, je l ovo zahteva da nosis tecni puder?
ne, samo da nosim podočnjake koje treba prekriti. vrlo je fine teskture, ima ga u više nijansi (ja sam dvojka :D), i baš zato ga i kupujem.2valk - moj je inostrani, ali sestra kaže da ga ima u sephora radnjama u bgd-u, za 3000 i kusur rsd.
Link to comment
ne, samo da nosim podočnjake koje treba prekriti. vrlo je fine teskture, ima ga u više nijansi (ja sam dvojka :D), i baš zato ga i kupujem.
ja sam onda kec <_<mislim da cu da pazarim to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...